• Головна
  • Андрій Півень: «Мали стимул створити завод європейського рівня»
18:39, 24 січня 2020 р.

Андрій Півень: «Мали стимул створити завод європейського рівня»

Багато процесів на заводі «Нобілекс» автоматизовані, тому в штаті працюють близько п’ятдесяти фахівців. Але на підприємстві цінують кожного, бо жоден станок, жодна машина не увімкнеться без людини з необхідними знаннями.

Про це розповів генеральний директор заводу «Нобілекс» Андрій Півень в своєму інтерв’ю виданню "ПроЗахід".

За його словами, в 2017, коли українці отримали вільну можливість відвідувати Європу, була занепокоєність, що «Нобілекс» може втратити перспективні кадри. Але це стало стимулом створити відповідні умові праці на підприємстві.

«І зараз ми маємо завод не гірше, ніж в Європі. А за деякими особливостями наші умови навіть кращі», - зазначив Андрій Півень.

Підприємець пояснює, що, враховуючи специфіку роботи «Нобілексу», а також амбітні цілі компанії, з кожним роком росте потреба у все більш унікальних фахівцях. Зараз, з активізацією впровадження віконних конструкцій з алюмінію, відчувається певний дефіцит молодих спеціалістів-конструкторів.

«Я нещодавно спілкувався з деканом економічного факультету Ужгородського університету, і ми обговорили цікаву спільну ідею. Можливо, ми все ж таки запровадимо студентський проєкт, аби старшокурсники виробничу практику проходили на базі «Нобілекса». Мені б хотілося показати нашим студентам, що і в Україні, в Ужгороді є можливість працювати за європейським зразком», - пояснив Андрій Півень.

Андрій Півень: «Мали стимул створити завод європейського рівня», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нобілекс #Андрій Півень #завод #європейські умови
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...