19:00, 8 січня 2020 р.
Соромитеся та терпите? Делікатну хворобу варто лікувати разом із кваліфікованим лікарем
Малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування і сидяча робота часто призводять до виникнення делікатних проблем: запорів, розладу кишківника, що провокує появу проблем із прямою кишкою. На жаль, саме з такими проблемами пацієнти соромляться звертатися до спеціаліста.
Полянський Павло Антонович - проктолог вищої категорії, який пропонує пацієнтам не тільки свій 26-річний досвід, а й максимальну делікатність у вирішенні проблем зі здоров'ям.
Кар'єра і стаж
Полянський Павло Антонович закінчив медичний факультет Ужгородського національного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» в 1992 року. Після трьох років інтернатури, він вступив лікарем-проктологом в ОКЛ міста Ужгорода. За блискучі успіхи в тому ж 1995 році став завідувачем хірургічного відділення, і пропрацював на цій посаді 20 років.
У 2015 році Павло Антонович приєднався до колективу медичного центру «ОН Клінік Ужгород». За 26-річну діяльність Павло Антонович не тільки допоміг сотням пацієнтів, а й постійно підвищує свою кваліфікацію, пропонуючи хворим передові методики лікування. Зокрема, Полянський спеціалізується на проведенні мініінвазивних процедур, що гарантують мінімальний період реабілітації пацієнтів.
Які захворювання лікує проктолог?
Проктолог займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань нижнього відділу кишківника і анальної області. Записатися на прийом до лікаря слід, якщо ви відчуваєте тяжкість в задньому проході, біль або дискомфорт при дефекації. Наявність сторонніх домішок в калі (крові, слизу) - ще один тривожний симптом, при якому необхідно якомога швидше проконсультуватися з проктологом.
До найбільш поширених захворювань, які лікує лікар-проктолог, відносяться:
- Геморой
Часті закрепи, стреси і неправильне харчування можуть призвести до варикозного розширення судин прямої кишки. Гемороїдальні вузли заповнюються кров'ю, заважаючи нормальній дефекації. Довгий час геморой може протікати безсимптомно. Перші ознаки (наприклад, біль під час випорожнення або виділення незначної кількості крові разом з калом) з'являються вже на другий і третій стадії хвороби.
- Поліпи товстої кишки
Поліп - це наріст, що виростає на внутрішній стінці прямої кишки. Як і геморой, на початковій стадії поліпи ніяк себе не проявляють. Їхня головна небезпека полягає в тому, що вони можуть стати злоякісними і розвинутися в рак прямої кишки.
- Тріщини заднього проходу
Тріщина – це пошкодження цілісності слизової оболонки ануса, яке характеризується різким болем при дефекації. При контакті з каловими масами тріщина може додатково запалюватися і інфікуватися. При анальній тріщині шкіра навколо ануса набрякає, може з’являтися незначна кількість крові після випорожнення.
Більшість захворювань кишечника повністю виліковуються за умови вчасної діагностики. Саме тому важливо звернутися до проктолога відразу після появи перших симптомів, а не відкладати візит до лікаря.
Випадок з практики: безболісне лікування геморою
З ситуацією, коли пацієнт запускає хворобу через сором, проктологи стикаються нерідко. У практиці Полянського Павла Антоновича був випадок, коли до нього звернулася жінка, яка роками страждала від проблем з прямою кишкою, але до появи сильного болю та кровотечі пацієнтка соромилася записатися на прийом до лікаря-проктолога. Діагноз – геморой 2 стадії.
Павло Антонович запропонував лікування методом латексного лігування - процедура, при якій на гемороїдальні вузли надягають латексні кільця. Це не вимагає серйозного оперативного втручання, наркозу або тривалої реабілітації. Уже після другого візиту пацієнтка забула про біль і кровотечі, а всього за 4 процедури геморой було виліковано.
Записатися на прийом до лікаря можна в медичномі центрі "ОН Клінік" в Ужгороді, на пр. Свободи, 43, (0312) 45-15-15 (цілодобово).
На правах реклами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
live comments feed...