• Головна
  • Розкіш перестає блищати. Або чому якість та ексклюзивність важливіші?
Реклама
10:53, 29 грудня 2019 р.

Розкіш перестає блищати. Або чому якість та ексклюзивність важливіші?

Реклама
Картинки по запросу Дзеркало в спальні - переваги облаштування

Картинки по запросу Дзеркало в спальні - переваги облаштування

До недавнього часу розкіш асоціювалася зі снобізмом, шикарним життям та дорогими брендами. В даний час все інакше, речі не повинні бути блискучими і укритими діамантами. Також менше значення має і кричущий логотип. Справжня цінність - це можливість уповільнити темп життя, інвестиції в мистецтво, незвичайні враження чи предмети найкращої якості, такі, як меблі від компанії https://esteema.ua.

Поняття розкоші супроводжувало людство ще принаймні з античності. Наприкінці другого десятиліття цього століття розкіш замість ікри, золота чи галасливих вечірок починає передбачати можливість проводити час «офлайн».

Все частіше заможні люди вважають за краще будувати будинок подалі від суєти, а не вибирати квартиру в центрі міста. Звільнені від натовпу подразників, характерних для міських центрів, вони можуть слухати себе, заспокоюватися і відпочивати. Важливою цінністю є свобода розпоряджатися своїм часом. Протягом кількох років зростає популярність тенденції "повільного життя", що впливає і на рішення щодо покупок, харчування, подорожей та дизайну інтер'єру. У спрощеному розумінні це означає, що замість того, щоб бігти до торгового центру за сезонним одягом, ви можете, наприклад, інвестувати в більш дорогу, але позачасову шовкову сорочку. Так само при проектуванні місця для проживання варто орієнтуватися на хороший дизайн, міцні меблі та дорогоцінні матеріали. Тому існують такі ініціативи, як ярмарок здорової їжі та дизайну, або ніша одягу від видатних дизайнерів. У модних районах великих міст символом гарного смаку може бути, наприклад, дизайнерська коляска або вантажний велосипед. Збір незвичайних вражень, часто пов'язаних з подорожами, також важливий.

Відповідно до тенденції економити час, люди, що облаштовують квартиру чи будинок, звертаються до відомих та шанованих архітекторів інтер’єру. Найчастіше вони очікують від них допомоги як у створенні проекту, так і в координації інвестицій. Після її завершення вони можуть переїхати в ідеальне, розроблене спеціально для них та закінчене місце. Це, окрім часу, позбавить вас від зайвих турбот. Люди орієнтуються на те, щоб зробити будинок простором для відпочинку, не порушеним зайвими подразниками. Тому інтер’єри характеризуються мінімалізмом і простотою. Дизайнери підкреслюють важливість співпраці з розкішними брендами, в чому вони також переконують своїх клієнтів. Роблячи такий вибір, поряд із солідним продуктом, ви часто отримуєте пов'язану з ними сімейну історію засновників бренду, філософію та цінності. Є ще одна важлива особливість дизайну високого класу. Зазвичай його придбання пов'язане із задовільним гарантійним обслуговуванням. Коли клієнти або дистриб'ютор виявляють навіть незначні технічні, естетичні чи ергономічні дефекти, виробник удосконалює виріб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...