• Головна
  • У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО)
09:19, 30 грудня 2019 р.

У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО)

Золотий стандарт обстеження відтепер доступний і в Закарпатті – надсучасний 128-зрізовий ком’ютерний томограф Revolution EVO з безмежними можливостями діагностики отримав сьогодні Центр легеневих хвороб в Ужгороді.

Унікальний японський апарат дозволяє швидко та з надзвичайною точністю проводити обстеження будь-якого органу чи ділянки тіла людини. Це і різноманітні захворювання легенів та органів дихання, обстеження в кардіології, неврологіїї, онкології, травматології та інших областях. Пройти безкоштовне обстеження на найінформативнішому в області устаткуванні можна буде в рамках Програми медичних гарантій https://nszu.gov.ua/likar-2020.

Обладнання придбано завдяки проекту Протидія туберкульозу на прикордонних територіях, що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

За твердженням авторитетних медичних фахівців чутливість та точність комп’ютерної томографії в діагностиці захворювань внутрішніх органів, особливо злоякісних, значно перевищує можливості інших інструментальних методів дослідження та становить 85-90 відсотків. Наприклад, потрібно всього 20 секунд щоб отримати зображення всієї черевної порожнини або грудної клітини. Такі підступні хвороби як рак легенів та рак кишківника добре видно ще за шість років до появи рентгенологічних ознак при традиційній рентгенографії. Окрім того, що апарат дозволяє скоротити час обстеження до кількох десятків секунд, важливим є суттєве зниження дози опромінення.

Монтаж обладнання вже розпочинається і найближчим часом мешканці нашої області зможуть відчути переваги якісної та точної комп’ютерної діагностики, яка відповідає всім світовим стандартам.

У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО), фото-1
У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО), фото-2
У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО), фото-3
У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО), фото-4
У Центрі легеневих хвороб в Ужгороді з'явився надсучасний ком’ютерний томограф (ФОТО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ком’ютерний томограф Revolution EVO
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...