![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
10:11, 28 грудня 2019 р.
Альтернатива живій ялинці: на Закарпатті дітей вчили виготовляти різдвяні віночки (ВІДЕО)
Замінити живу ялинку у новорічно-різдвяні свята, намагались вихованці шкільного лісництва Ясінянського лісомисливського господарства. Щорічна акція «Збережи ялинку» цього року пройшла на базі Довжанського лісництва, участь у якій взяли учні Чорнотисянського шкільного лісництва, повідомляє Ужінформ.
"За допомогою підручних засобів, новорічних прикрас та живих гілок ялинки, діти разом із лісівниками та учителями створили новорічні віночки. Таким чином у дітей намагаються виховати не тільки талант хенд мейду, але й бережливе ставлення до природи", - розповідає інженерка з рекреаційного благоустрою ДП «Ясінянське ЛМГ» Ярослава Рещук.
Шкільне лісництво на базі Чорнотисянської загальноосвітньої школи працює уже 7 років. Результатами співпраці стали не тільки різноманітні акції, але й екскурсії дітей до лісництв та ознайомлення з роботою лісівників.
Готові новорічні віночки діти розділили між собою, а решту подарували держлісгоспу.
Більше - у сюжеті:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
18:57, 18 липня
live comments feed...