• Головна
  • Забудовники платитимуть Ужгороду меншу пайову частку
10:40, 24 грудня 2019 р.

Забудовники платитимуть Ужгороду меншу пайову частку

Кожна нова багатоповерхівка, новий нежитловий об’єкт, що з’являється в місті, приносить до 5% від його вартості у бюджет Ужгорода.

Теоретично, ці кошти мали б використовуватися на розвиток інфраструктури міста, зокрема і біля цих нових об’єктів. Відповідні умови були затверджені міською радою ще у 2011 році.

Нині міська рада змінила положення цього рішення та змінила розмір сум, котрі мають сплачувати до міського бюджету забудовники. У новому проекті йдеться, що «Замовники будівництва … перераховують до бюджету міста … у такому розмірі та порядку:

  • 4% загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта – для нежитлових будинків та споруд (досі було 5%),
  • 2% вартості будівництва об’єкта, що розраховується відповідно до основних показників опосередкованої вартості спорудження житла для Закарпатської області, затверджених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну житлову політику і політику у сфері будівництва, архітектури, містобудування – для житлових будинків» (досі був 1%, проте не від середньої ціни житла по області, а від загальної вартості будівлі).

У новому рішенні випущений пункт про велику пайову участь при будівництві АЗС. Досі власники автозаправок платили 10 % загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) до міського бюджету.

Зараз буде лише 4%, оскільки окремо цей пункт не винесений. Те ж стосується об'єктів стільникового зв'язку.

Крім того, нинішнє рішення деталізує стосунки та права міської влади і забудовників.

Сайт міста Ужгорода - 0312.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#забудовники #пайова частка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...