• Головна
  • 25 роботодавців з Ужгорода думали, як вирішити проблему «кадрового голоду» (ФОТО)
21:00, 19 грудня 2019 р.

25 роботодавців з Ужгорода думали, як вирішити проблему «кадрового голоду» (ФОТО)

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся круглий стіл «Нові підходи у наданні послуг роботодавцям».

У заході взяли участь представники 25-ти підприємств-роботодавців міста та району, а також державні установи.

Як залучити працівників, які інноваційні послуги пропонують служби зайнятості, хто такі кар’єрні радники та реєстратори- про все це йшлося на круглому столі.

Відкрив засідання круглого столу директор Ужгородського міського центру зайнятості Сергій Олексіюк.

Олеся Афанасьєва, начальник відділу контролю за додержанням законодавства про працю Ужгородської міської ради звернулась до учасників круглого столу з інформацією щодо норм законодавства, що захищають права роботодавців, найманих працівників.

Роз’яснила, де можна отримати безкоштовні консультації з юридичних питань, що можуть виникати в трудових спорах.

Олена Когут, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ужгородського центру зайнятості, презентувала Інститут консультанта роботодавця, який впроваджується в службі зайнятості.

«Основні завдання консультанта роботодавця полягають в тісній співпраці як з роботодавцем так і кар’єрним радником, що супроводжує безробітного. Інститут кар’єрного радника вже впроваджено в роботі центрів зайнятості, як перший етап новацій та змін, - зауважила Олена Когут.

- Основна мета полягає у розширенні підходів до надання послуг роботодавцям, ефективного вирішення проблеми «кадрового голоду», у підвищенні швидкості укомплектування вакансій».

Як зазначалося на круглому столі, на ринку праці Ужгорода спостерігаються позитивні тенденції. Протягом 2019 році Ужгородський міський центр зайнятості працевлаштував 2109 осіб, у тому числі оперативно до набуття статусу безробітного 1642 особи, що більше на 5,7% у порівнянні з минулорічним періодом.

На обліку за цей рік перебувало 4077 особи, з них мали статус безробітного 1244 особи. Значна частка – 74,3% - з вищою освітою.

Після заходу учасникам провели екскурсію по центру зайнятості з демонстрацією нових підходів у роботі та відеопрезентацію сектору рекрутингу, як сучасної моделі надання послуг шукачам роботи та роботодавцям.

Читайте також: Закарпатські роботодавці скаржаться на «кадровий голод»: кількість заробітчан зростає (ВІДЕО)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#робота #кадри #зайнятість #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...