• Головна
  • Берегівська райрада абсолютною більшістю підтримала проект утилізації відвалів поліметалічного родовища у Мужієві
17:35, 19 грудня 2019 р.

Берегівська райрада абсолютною більшістю підтримала проект утилізації відвалів поліметалічного родовища у Мужієві

Абсолютна підтримка утилізації та переробки відвалів Мужієвського поліметалічного родовища свідчить про важливість цього проекту на усіх рівнях: від місцевої громади і районної влади до сприяння на рівні прем’єр-міністра та інвестради при президенті України.

Про це повідомляє Mukachevo.net з посиланням на пресслужбу компанії Avellana Gold. Позитивне рішення щодо необхідності утилізації відвалів Мужієвського поліметалічного родовища ухвалили переважною більшістю голосів депутати Берегівської райради.

Ще на початку грудня 2019 року директор Карпатської рудної компанії (входить до групи Avellana Gold) Арсен Ільїн зробив повномасштабну доповідь у Берегівській райраді, де детально пояснив особливості утилізації відвалів Мужієвського поліметалічного родовища. Село, на території якого накопичувалися відвали протягом 30-ти років розробки родовища, вперше отримало можливість відвернути екологічну небезпеку.

«Фабрика технологічно вже готова для очищення відвалів від важких металів на околиці села Мужієво і за рік-півтора після початку повномасштабної роботи їх буде перероблено», - каже директор Карпатської рудної компанії, що займається утилізацією.

Фахівці з Державної екологічної служби, що перевіряли технологічні особливості процесу, також надали позитивні висновки щодо потреби утилізації відвалів Мужієвського родовища та очистки породи від важких металів. Більше того - офіційні екологічні експертизи вказують на те, що утилізація відвалів очистить Мужієвській золоторудник на 85%. З іншого боку, екологи наголошують, що відсіяний ґрунт та пісок можна буде використовувати у будівництві.

Avellana Gold – міжнародна інвестиційна компанія, що має досвід розробки родовищ корисних копалин у Східній Європі та багатьох країнах світу, інвестує у Мужієвське родовище поліметалічних руд на Закарпатті з 2016 року. Загальний плановий обсяг інвестицій у проект – 140 мільйонів доларів США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мужієво #відвали #політметалічне рудовище
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...