• Головна
  • Ужгородська родина Пантьо попросила у країн ЄС політичного притулку через переслідування та загрози життю
10:05, 16 грудня 2019 р.

Ужгородська родина Пантьо попросила у країн ЄС політичного притулку через переслідування та загрози життю

Про це публічно у мережі повідомив голова родини, кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної хірургії Ужгородського національного університету Валерій Пантьо. 

Далі пряма мова:

"Шановні друзі! Хочемо вам повідомити, що у звʼязку з загрозою безпеці, здоровʼю та життю нашої родини, повною бездіяльністю правоохоронних структур, а також ознаки участі деяких правоохоронних структур та перших осіб нашої держави у покритті злочинів та розбудові нових бандитсько-корупційних вертикалей у країні, нами було подано звернення про надання політичного притулку до дипломатичних представництв 32 країн-членів Європейської спільноти, посольств Швейцарії, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Канади та представництва Європейського Союзу в Україні.

Щиро вірили, що з приходом новообраного президента, новообраного парламенту у країні почнуться справжні зміни, боротьба з корупцією та місцевими бандитськими «елітами».

На жаль, переконались, що усі зміни, як і після кожних виборів, полягають тільки у переорієнтації фінансових потоків, підвищенні корупційних тарифів та покритті бандитських угруповань, які перейшли на бік «нової влади»."

Валерій Пантьо також оприлюднив публічне звернення до голів дипломатичних представництв країн членів Європейської спільноти, посольств Швейцарії, Великої Британії, Сполучених штатів Америки та Канади, в якому просить надати політичний притулок його родині в звʼязку з постійними переслідуваннями та загрозою життю, яке виходить від державних посадовців України за активної участі повʼязаних з ними кримінальних та правоохоронних структур.

Згадуючи події, що призвели до такого радикального кроку, чоловік розповів: "24 червня, за підтримки трудового колективу пологового будинку, небайдужої громадськості, відповідальних депутатів міськради та депутата Верховної Ради, не дивлячись на два підпали авто, які належать нашій родині (кримінальні провадження № 12019070030000893 та № 12019070030001436), з метою залякування та відмови в участі в конкурсі претендента на посаду директора пологового будинку моєї дружини, перемогу здобула висуванець колективу Вікторія Пантьо! Але, цинічно нехтуючи думкою трудового колективу та громадськості, лобіюючи претендента, який неодноразово притягався до відповідальності за корупцію, мер міста Ужгород Богдан Андріїв вирішив перетворити конкурс на аукціон! Пройшли усі визначені законом терміни, цілодобові пошуки компромату на переможця конкурсу не дали результату, а замість підписання контракту, 29.07.2019 року на сайті міськради, всупереч усім нормам законодавства, без передбаченої законом процедури скасування рішення конкурсної комісії зʼявляється особисте розпорядження мера про призначення нового конкурсу. При цьому деяких членів комісії та депутатів міської ради залякали, посилаючись на особисту дружбу та «розуміння» з боку очільника Офісу президента пана Андрія Богдана, прокурора Закарпатської області пана Гаврилюка та бандитської верхівки Закарпаття!

На усі ці дії, за дорученням президента України, мав зреагувати новий губернатор Закарпаття пан Бондаренко. Але, замість очікуваного заклику до дотримання вимог законодавства, очільник Закарпаття тільки попросив сторони «залагодити конфлікт, щоб не було зайвого шуму»!

Наслідком такої «оперативної» реакції з боку політичного керівництва та правоохоронних структур став черговий замах на життя моєї родини у виді підпалу нашого будинку (кримінальне провадження № 12019070030003223).".

Ужгородець зазначив, що неодноразові звернення до правоохоронних структур, звернення до вищого політичного керівництва країни та відкриті протести колективу та небайдужих громадян на вулицях міста, у засобах масової інформації були повністю проігноровані.

"Наша родина, родина лікарів, науковців, педагогів, патріотів України ніколи не прагнула до зайняття керівних посад. Але, коли колектив пологового будинку під впливом патріотичних звернень новообраного президента про зміну орієнтиру із корупційних взаємовідносин на законність та людяність довірив моїй дружині Пантьо Вікторії свою долю, вона не могла знехтувати цією високою довірою.

Ми навіть не могли уявити, що після перемоги нової команди і на президентських і на парламентських виборах кадрові питання і надалі будуть вирішуватися виключно корупційними методами та залякуванням! Адже, під час промови на інавгурації новообраний президент закликав повернутися в країну науковців, лікарів, педагогів, які десятиліттями змушені були шукати самореалізації за кордоном. В той же час нова команда не робить нічого для того, щоб зберегти в країні тих, хто десятиліттями вірив у її відродження, не втратив надію на щасливе життя для себе й своїх дітей у рідній Україні – квітучій, щасливій, успішній!

Жодні наші звернення до Генеральної прокуратури, Національної поліції, Державного Бюро Розслідувань, Служби Безпеки України, Національного Антикорупційного Бюро на протиправні дії керівництва міста, у тому числі на примус до дачі хабара за призначення на посаду не знайшли розуміння у цих структурах, а відкриті кримінальні провадження (кримінальні провадження № 12019071030000139, № 120190700300002824 та № 12019070030002948) на протиправні дії державних посадовців просто не розслідуються.

Або ж ми живемо не в державі Україна, а в якомусь окремому князівстві, або ж правоохоронні органи отримали чітку вказівку не реагувати на наші звернення, або ж вони зайняті не захистом законності та життя громадян України, а тільки політично вмотивованими розслідуваннями.

У будь-якому випадку місяці безсонних ночей в очікуванні чергового замаху на наше життя виснажили мене та членів моєї родини і фізично, і морально! Зневіра у щирості заяв керівництва країни про боротьбу з корупцією, висока вірогідність покриття, а, можливо, й безпосередньої участі у створенні нових бандитсько-корупційних схем перших осіб держави заставили мене прийняти рішення про прохання політичного притулку.

Розумію, що прийняття рішення про надання політичного притулку є відповідальним та тривалим. Тому прошу розглянути дане питання перш за все по відношенню до членів моєї родини, за здоровʼя та життя яких я турбуюсь найбільше. Запевняю, що ми не намагаємось стати додатковим тягарем для платників податків Вашої країни. Члени нашої родини завжди відповідально відносились до праці. Запевняю, що всі наші знання, наш досвід, науковий потенціал ми віддамо тій країні, яка зможе надати нам захист від державного бандитизму у рідній країні.

Розраховуємо на Ваше розуміння та допомогу, адже для нас це крок відчаю задля безпеки нашої родини".

Валерій Пантьо, кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної хірургії Ужгородського національного університету, автор 384 наукових праць, у тому числі 63 патентів, переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий винахід України» (Патент на винахід № 94335 „Сапфіровий скальпель для виконання лазерних операцій”) у галузі медицини та біотехнологій, автор 28 навчальних посібників та підручника «Загальна хірургія» для студентів медичних та стоматологічних факультетів, патріот України.

Серед шукачів політичного притулку з родини Пантьо:

  • Вікторія Пантьо (дружина), заступник директора КМП «УМПБ» УМР, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, магістр економіки, автор 62 наукових праць, у тому числі 11 патентів, переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий винахід України» (Патент на винахід № 94336 „Пристрій для лікування патології шийки матки”) у галузі медицини та біотехнологій, патріот України.
  • Валерій Пантьо (син), кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікробіології, вірусології, епідеміології з курсом інфекційних хвороб Ужгородського національного університету, автор понад 115 наукових праць, серед яких 47 патентів України, патріот України.
  • Ельвіра Данко (невістка), лікар-стоматолог, асистент та здобувач кафедри терапевтичної стоматології стоматологічного факультету Ужгородського національного університету. Автор понад 25 наукових публікацій, 9 патентів України, патріот України.
  • Анна Пантьо (донька), студентка медичного факультету, учасник програми обміну студентів ERASMUS + в Італії та IFMSA в Греції, учасник та переможець численних студентських конференцій та олімпіад, автор понад 10 наукових публікацій , співавтор 5 патентів, патріот України.
Ужгородська родина Пантьо попросила у країн ЄС політичного притулку через переслідування та загрози життю, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Пантьо #політичний притулок #загроза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...