![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
16:47, 10 грудня 2019 р.
На Закарпатті вшанують пам'ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС (АНОНС)
Щороку 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
З цієї нагоди у п’ятницю, 13 грудня, у малій залі будівлі обласної державної адміністрації та обласної ради (площа Народна, 4, ІІ поверх) відбудеться зустріч керівництва області з активом громадських організацій чорнобильців.
Йтиметься про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та виконання меморандуму про взаємодію і співробітництво між Закарпатською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Союз Чорнобиль України» Закарпатської області, повідомляє пресслужба ОДА.
Початок об 11.00 год.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...