• Головна
  • З початку року платниками податків та мешканцями Ужгорода сплачено до бюджету понад 1 млрд. 686 млн. грн
17:35, 8 грудня 2019 р.

З початку року платниками податків та мешканцями Ужгорода сплачено до бюджету понад 1 млрд. 686 млн. грн

Управління у місті Ужгород Головного управління ДФС у Закарпатській області інформує, що в процесі проведення реформ у сфері політики органів ДПС протягом 11 місяців поточного року платниками податків та громадянами м.Ужгород сплачено до бюджету 1 млрд. 686 млн. 157 тис. грн, в тому числі до Державного бюджету надійшло 707 млн. 020 тис.грн., а до місцевого бюджету 979 млн. 135 тис.грн.

Слід зазначити, що ріст надходження платежів у 2019 році в порівнянні до відповідного періоду минулого року становить 122%, або до Державного бюджету надійшло на 7 млн. 416 тис.грн. більше, до місцевого бюджету – на 50 млн. 733 тис.грн. більше ніж у 2018 році.

Протягом 11 місяців 2019 року Центром обслуговування платників, який діє при Управлінні у місті Ужгород, було надано адміністративних послуг 11950.

В рамках виконання заходів Всеукраїнського тижня права, було проведено зустріч з учнями 10 класу Лінгвістичної гімназії ім.Т.Г.Шевченка м.Ужгорода, метою якої було допомогти у виборі професії при вступі в ВНЗ, а також отримати навички у веденні підприємницької діяльності та започаткування власної справи. А також наголошено щодо гарантованих Конституцією та Законами України їх прав у різних сферах життя.

З початку року платниками податків та мешканцями Ужгорода сплачено до бюджету понад 1 млрд. 686 млн. грн, фото-1

Протягом Всеукраїнського тижня права проведено роботу серед платників податків щодо використання, а також навиків роботи, з новим сервером «електронний кабінет», який дає можливість громадянину і платнику податків отримати всю необхідну інформацію щодо адміністрування та сплати податків в режимі онлайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податки #ДПС
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...