• Головна
  • Як закарпатцям використовувати придбаний "акційний газ" - пояснення від "Закарпатгаз Збуту"
10:53, 26 листопада 2019 р.

Як закарпатцям використовувати придбаний "акційний газ" - пояснення від "Закарпатгаз Збуту"

Для закарпатців, які придбали газ в рамках акції «Твоя енергонезалежність», при розрахунку вартості спожитого газу діє правило «меншої ціни». Це означає наступне: листопадова ціна газу на загальних умовах (ціна постачальника зі спеціальними обов’язками) є вищою, ніж та, за якою був придбаний газ за акцією, а тому споживачам об’єм спожитого газу у цьому місяці обліковуватиметься за меншою (акційною) ціною.

У такому випадку споживач оплачуватиме тільки вартість доставки газу. Жодних заявок у цьому випадку споживачу подавати не потрібно. Рахунок за доставку споживач отримає на свою поштову адресу. Якщо споживач зареєстрований в “Особистому кабінеті”, то самостійно зможе сформувати собі відповідний рахунок.

Однак, якщо споживач вирішить не використовувати акційний газ, а “притримати” його на наступні місяці, існує й інший варіант. Такий споживач може заповнити відповідну заявку, яка розміщена на сайті Товариства “Закарпатгаз Збут” за адресою: https://zkgaszbut.104.ua/ua/files/30298/1.

Заповнену коректними даними заявку слід надати Товариству до останнього дня поточного місяця. Зробити це можна у зручний спосіб: самостійно через “Особистий кабінет”, або звернувшись у Центр обслуговування клієнтів, або за допомогою електронної пошти [email protected].

”Споживач може самостійно вирішувати, коли і скільки газу йому використовувати. Наприклад, у листопаді він може взагалі не використовувати акційний газ. Або ж використати лише частину газу в якості акційного, а частину — на загальних умовах (за повною вартістю). У такому разі в заявці він повинен вказати у відсотках, який обсяг газу у листопаді планує використати за акційною ціною. Заявку на листопад можна подати до 30 листопада. На інші місяці опалювального сезону — до останнього дня кожного місяця”, — пояснила директорка ТОВ “Закарпатгаз Збут” Вікторія Томинець.

Якщо у споживачів виникають питання з приводу використання газу за акційною ціною чи оформлення заявки, слід звертатися до контакт-центру за телефоном: (0312) 42-47-04. Дзвінки приймаються з 08:00 по 20.00 (без вихідних).

Нагадаємо, ціна газу для населення Закарпатської області у листопаді 2019 року становить 7,07 грн за 1 куб м газу. Ціна так званого акційного газу становить 5,99 грн за 1 куб м. Вартість доставки такого газу у листопаді становить 1,04 грн за 1 куб м. Таким чином, загальна вартість акційного газу у листопаді є меншою, ніж ціна газу на загальних умовах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#акційний газ #заявка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...