• Головна
  • Різання металу плазмою в компанії "Металобаза М-Метал"
Реклама
15:30, 14 листопада 2019 р.

Різання металу плазмою в компанії "Металобаза М-Метал"

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

Плазмова різка - це процес різання металів, таких як сталь або різні види міді, алюмінію і т. Д., З використанням плазмової дуги. Плазма - це набір електрично нейтральних іонізованих частинок газу. Висококонцентрована плазмова електрична дуга світиться між неплавким електродом і оброблюваною деталлю, викликаючи його локальне плавлення і виштовхування металу з ріжучого зазору, більше інформації читайте на сайті https://www.m-metal.com.ua/uslugi/plazmennaya-porezka-listovogo -metalla /.

Це робиться за допомогою легкоплавку міді або легкоплавкого електрода, забезпеченого пластиною з цирконію або гафнію, яка піддається постійному інтенсивному охолодженню повітрям або водою. Для різання металів - на відміну від неметалічних матеріалів - використовуються плазмові пальники з залежною дугою, де світиться імпульс струму високої напруги або дуга частоти. Як джерело струму використовується тільки постійний струм з негативною полярністю. Потужність струму регулюється в залежності від товщини матеріалу, що розрізає. Процеси різання можуть виконуватися вручну, автоматично або напівавтоматично - проте, не слід забувати про вентиляцію, через шкідливості нітридів і оксидів металів.

Параметри для плазмового різання повинні враховувати параметри завдання. Струм визначає температуру і енергію дуги - з огляду на більш високу швидкість або продуктивність, але за рахунок зносу електрода. Швидкість зварювання, яка визначається такими факторами, як конструкція електрода, діаметр звужується сопла, тиск газу або положення пальника щодо розрізає, визначає швидкість різання, яка повинна бути досить високою, щоб не збільшувати ширину зазору і не приводити до звуження верхньої ріжучої кромки і виступам металу у нижнього краю. Хоча повітря часто використовується в якості плазмообразующего газу, але азот, водень, аргон, CO2 і суміші аргону з воднем або гелієм використовуються для пристроїв великої потужності.

Переваги плазмового різання включають в себе:

· Висока швидкість різання,

· Не потрібно розігрів,

· Невеликий зазор і розріз зони удару,

· Здатність робити надрізи без спалювання тонких матеріалів,

· Створення регулярних канавок в матеріалі (після нанесення відповідних видаткових деталей), що дозволяє видаляти дефективних зварні шви,

· Одночасна різання декількох листів.

Деякі пристрої також допускають безконтактне запалювання дуги (HF-іонізатор), що полягає в тому, що вбудований іонізатор запалюється без нагальної потреби електродів до матеріалу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...