• Головна
  • Ректор УжНУ Володимир Смоланка став Почесним сенатором угорського універститету
09:05, 13 листопада 2019 р.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка став Почесним сенатором угорського універститету

У суботу, 9 листопада, на урочистому засіданні Сенату Університету міста Сегед (Угорщина) ректору Ужгородського національного університету Володимиру Смоланці було вручено почесне звання Senstor Honoris Causa за особливі заслуги у галузі освіти та науки. Нагороду вручив ректор університету професор Ласло Рово.

Ректор УжНУ Володимир Смоланка став Почесним сенатором угорського універститету, фото-1

Разом з українським вченим звання Senstor Honoris Causa Університету м.Сегед було присвоєно ще двом професорам зі США, Бельгії та Угорщини.

Університет м. Сегед є одним із найдавніших та найпрестижніших університетів Угорщини. Він був заснований у 1872 році у м. Клуж-Напока (на той час м. Коложвар) у Трансільванії. Після Першої світової війни місто виявилося за межами Угорщини і в 1921 році університет переїхав в м. Сегед.

Сьогодні на 12 факультетах університету готують фахівців з юриспруденції, медицини, стоматології, фармацевтики, економіки, інженерії, природничих наук та інформатики, сільського господарства, педагогіки, музики, мистецтв та низки інших спеціальностей, повідомили в УжНУ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Володимир Смоланка #сенатор #Угорщина
12,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...