• Головна
  • Які питання варто задавати косметологу перед записом?
Новини компаній
12:18, 7 листопада 2019 р.

Які питання варто задавати косметологу перед записом?

Новини компаній
Які питання варто задавати косметологу перед записом?

Часто обираючи косметолога не одразу зрозуміло, які питання потрібно задавати, аби знайти професіонала та замість ідеального вигляду обличчя не нашкодити своєму здоров'ю. Проблема ще в тому, що в цій галузі немає чіткого врегулювання, тобто існує багато псевдо спеціалістів. Це ще більше мотивує бути більш обачним та не соромитися задавати питання косметологу, консультуватися, щодо обраних послуг.

Способи пошуку косметолога

Найчастіше, обираючи косметолога, жінки орієнтуються на відгуки подруг, які вже встигли перевірити якість послуг конкретного спеціаліста. Але потрібно розуміти, що ефективність того чи іншого майстра залежить від проблеми, яку потрібно вирішити. Деякі працюють виключно з віковими змінами, а інші — з акне і подібним. Аби знайти косметолога, орієнтуючись на власні потреби зверніть увагу на наступні показники:

  • освіта;

  • досвід;

  • результати до і після минулих клієнтів;

  • чітко сформовані очікування від процедур. 

Найкращий варіант — це косметолог, який має вищу освіту по дерматовенерології. Не соромтесь при приватній зустрічі попросити подивитися цей документ. Під час процедури звертайте увагу на важливі дрібниці: як часто спеціаліст миє руки та дезінфікує інструменти, на інтенсивність використання одноразових інструментів, де це можливо. https://elmy.ua  надає доступ до сторінок спеціалістів, які детально інформують про себе в профілі. Публікуються фотографії, вартість послуг, графік роботи та тривалість процедури. 

Найважливіші питання косметологу

Для отримання задоволення та користі від косметологічної процедури потрібно мати впевненість в тому, що все під контролем і все буде добре. Аби в цьому не сумніватися доцільно спеціалісту перед початком довготривалої співпраці задати питання:

  • скільки коштує та чи інша процедура;

  • яка послідовність виконання процедур;

  • що означає той чи інший термін;

  • скільки триватиме курс і які проблеми вирішуватиме;

  • якими засобами і в скільки етапів дезінфікують інструменти.

Запитуйте про процедури і діліться своїми відчуттями після сеансу. Косметолог — це також лікар. Тому для найбільшої ефективності, потрібно довіряти йому, вільно говорити про свої проблеми та страхи. А також прислухатися до рекомендацій професіонала. 

Якщо поставили всі питання косметологу, які хвилювали та все ще сумніваєтесь, https://elmy.ua/kiev/facial пропонує переглянути відгуки клієнтів, які вже скористалися послугами того чи іншого спеціаліста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...