• Головна
  • У Берегові депутати спробували змістити з посади міського голову
20:15, 4 листопада 2019 р.

У Берегові депутати спробували змістити з посади міського голову

Сьогодні, 4 листопада, відбулася позачергова сесія Берегівської міської ради.

Сесію вела секретар міської ради Людмила Токар - голова був відсутній як зацікавлена особа.

Розглянуто два питання: про розгляд заяви керівників фракцій міської ради та про висловлення недовіри міському голові й дострокове припинення його повноважень.

Заяву зачитала секретар міської ради Людмила Токар. У ній, зокрема, йдеться про те, що резонансні повідомлення у пресі про розшук угорською поліцією ймовірного депутата Берегівської міської ради паплюжать честь і гідність народних обранців міста, тому останні просять Антіпова В.В. спростувати звинувачення на його адресу. Адже саме його фото й особисті дані (місце й дата народження) опубліковані у заяві поліції та в угорських ЗМІ.

На жаль, зробити цього депутат не зміг, відбувшись реплікою, що цим займаються його юристи.

Тому депутат Бідзіля О.В. запропонувала Антіпову В.В. звернутися за спростуванням до правоохороннних органів Угорщини або здійснити перетин кордону: якщо не затримають, значить мова не про нього.

Проект рішення з даного питання прийняли одноголосно, за нього голосував навіть Антіпов.

Із другого питання слово надали самому ініціатору відсторонення міського голови з посади. Але пан Антіпов заявив, що не готовий презентувати це питання і разом із членом очолюваної ним групи у міській раді “За розвиток Берегова”  Саєнковим В.В. покинули зал.

З даного питання голосували таємно. Загалом було видано 19 бюлетенів (на сесії були присутні 21 депутат, але двоє покинули зал). Проти висловлення недовіри Золтану Бабяку проголосували 17 народних обранців, двоє утримались. Протокол затвердили одноголосно. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сесія. Недовіра. Берегово.
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...