
12:57, 1 листопада 2019 р.
Взято під варту закарпатця, що п'яним на смерть збив 22-річного пішохода та втік
На 60 діб, без можливості внесення застави взято під варту підозрюваного у вчиненні ДТП, яка призвела до смерті людини.
Відомо, що 26 жовтня у смт. Міжгір’я підозрюваний, здійснюючи обгін попутного автомобіля, виїхавши на зустрічну смугу руху допустив наїзд на пішохода та втік з місця події. Потерпілий, 22-річний мешканець села Запереділля, загинув на місці аварії.
Через декілька годин, правоохоронці затримали 34-річного мешканця смт. Міжгір’я за підозрою у вчиненні даної аварії. За результатами експрес-тесту, він перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Затриманому повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого та залишенні його в небезпеці (ч.2 ст.286, ч.3 ст.135 КК України).
Наразі у вказаному провадженні триває подальше досудове розслідування, яке, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, здійснюють слідчі Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
14:46
16 серпня
09:01
16 серпня
ТОП новини
Оголошення
20:10, 17 серпня
17:24, 9 серпня
72
08:27, 14 серпня
1
11:35, Сьогодні
10:03, 6 серпня
3