Інвестфорум "RE:THINK": Президент розповів що чекає на Україну, її потенціал та досягнення

У вівторок, 29 жовтня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко разом зі своїм заступником Олексієм Гетманенком взяли участь у потужному інвестиційному форумі RE:THINK. Invest in Ukraine, який проходить у Маріуполі Донецької області.

Це перший та найбільший форум подібного рівня на Сході України. Тут присутні ключові представники міжнародних організацій, керівники топових українських та іноземних компаній, успішний малий та середній бізнес, провідні політики, міністри, представники місцевої влади з усіх куточків України.

Інвестфорум "RE:THINK": Президент розповів що чекає на Україну, її потенціал та досягнення, фото-1 Інвестфорум "RE:THINK": Президент розповів що чекає на Україну, її потенціал та досягнення, фото-2 Інвестфорум "RE:THINK": Президент розповів що чекає на Україну, її потенціал та досягнення, фото-3 Інвестфорум "RE:THINK": Президент розповів що чекає на Україну, її потенціал та досягнення, фото-4

Під час виступу Президент України Володимир Зеленський детально зупинився на ключових пріоритетах, розповів про плани та, чому варто інвестувати в Україну. Головний пріоритет – рівні та єдині правила гри для всіх, як для великого, так середнього, малого бізнесу, і українського, і міжнародного.

Гарант також наголосив, що завершення війни на Донбасі можливе лише дипломатичним шляхом, а для цього Україна повинна мати сильну позицію та підтримку. Припинення війни на сході та повернення всіх українських територій - є головним завданням.

Глава держави відзначив продуктивну та рішучу роботу нового складу Верховної Ради, який лише за два місяці ухвалив понад 40 законів, частину з яких бізнес і міжнародні партнери України очікували роками. Зокрема, це закон про концесії, який розблокує значні інвестиції в інфраструктуру України.Також серед пріоритетів української влади – земельна реформа. «Уряд подав законопроект щодо запровадження вільного ринку землі, що дасть поштовх агропромисловому сектору, залученню інвестицій і сучасних технологій», – зазначив В.Зеленський.

«У найближчих планах – велика приватизація десятків інвестиційно привабливих об’єктів. Маємо створити ефективні правила роботи на енергетичних ринках і спростити ведення бізнесу, прибравши обмеження у сферах трудових відносин та руху капіталу», – наголосив Глава держави.

Президент підкреслив, що Україна стає стабільним та передбачуваним ринком зі значними можливостями для розширення бізнесу. Крім того, наша держава має сприятливі кліматичні умови, вигідне географічне розташування, невичерпний сільськогосподарський та індустріальний потенціал, а українці є працьовитими й талановитими.

У рамках інвестиційного форуму підписано Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів, ТОВ «Інтернаціональні комунікації», ПрАТ «ВФ Україна», ТОВ «Лайфселл» та ПрАТ «Київстар», що сприятиме забезпеченню якісного мобільного зв’язку та швидкісного Інтернету на всій території України.

Очікується, що реалізація положень Меморандуму сприятиме розвитку цифрової інфраструктури в Україні, буде забезпечене покриття швидкісним мобільним Інтернетом на всіх міжнародних і національних автошляхах країни, і він стане доступним для понад 90% населення.

Читайте також: Народних депутатів будуть позбавляти виплат за прогули - президент підписав закон

інвестфорум досягнення україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
49 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі