• Головна
  • Обстеження тривають: В Ужгороді ще у 12-ти студентів-іноземців виявлено симптоми дифтерії
10:31, 23 жовтня 2019 р.

Обстеження тривають: В Ужгороді ще у 12-ти студентів-іноземців виявлено симптоми дифтерії

Михайло Поляк, директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради, на брифінгу 23 жовтня зазначив, що окрім трьох випадків дифтерії на Закарпатті, ще у 12 осіб обстеження дало позитивні результати.

"Ми провели огляд двох хворих, які вчора поступили до обласної клінічної інфекційної лікарні – у них діагностована дифтерія мигдаликів, легкий перебіг. Стан усіх задовільний, але сам факт, що це дифтерія – дуже насторожує."

За його словами серед тих 44 осіб - крім трьох виявлених вже – у 12-ти висіяно позитивні культури збудника, тобто, ще 12 повинні госпіталізувати. Лікарі поки не знають чи це носії, чи це дійсно хворі. Хворі та ті хто під підозрою - студенти-іноземці.

"Це захворювання передається легко, повітряно-крапельним шляхом. Ця бактері живуча в наколишному середовищі. Неприємно, що серед пацієнтів носії" - зазначив Михайло Поляк. - 121 студента, які контактували з хворими, обстежимо протягом кількох днів.

Він зазначив, що кількість вакцинаційного матеріалу в регіоні достатня, але за 9 місяців поточного року було вакциновано лише 48% населення. Кількість відмов від щеплення збільшилась на 20 відсотків. Для того ж, щоб скласти колективний імунітет, треба мати не менше 95%.

Нагадаємо, що вчора ще двох студентів відправили на обстеження до обласної інфекційної лікарні в Ужгороді через підозру, що вони є носіями дифтерії. Точний діагноз мають визначити протягом двох днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дифтерія #Ужгород #студенти #іноземців.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...