• Головна
  • Переможницею акції «Альфа-Драйв» знову стала ужгородка!
Новини компаній
13:59, 22 жовтня 2019 р.

Переможницею акції «Альфа-Драйв» знову стала ужгородка!

Новини компаній

Вдруге сертифікат на 25 тисяч гривень від Альфа-Банку Україна отримує підприємець саме з Ужгорода.

Щотижня, починаючи с серпня, Альфа-Банк Україна розігрує 25 000 гривень серед підприємців, щоб підтримати український малий та середній бізнес. В акції «Альфа-Драйв» будь-який клієнт банку, котрий є підприємцем-фізособою, має можливість виграти грошовий сертифікат на розвиток своєї справи. І, найголовніше, на учасників чекає грандіозний мега-приз – преміальний позашляховик, який банк розіграє вже у грудні.

Першою в Україні переможницею цієї акції стала ужгородка Аранка Романова, яка має в місті кафетерій. А минулого тижня удача знову усміхнулася підприємниці з обласного центру Закарпаття – Вікторії Гейделе. Вона не приховувала радості від несподіваного дзвінка з банку. Жінка стала дев’ятою володаркою виграшу. Саме під час його вручення у відділенні «Ужгородське №2» нам і вдалося поспілкуватися.

Переможницею акції «Альфа-Драйв» знову стала ужгородка!, фото-1

Пані Вікторіє, як давно Ви є клієнткою Альфа-Банку Україна?

Вже близько року.

Чому вибрали саме цей банк?

По-перше, зручна локація. Ну і хороші тарифи, приємне обслуговування.

Чи сподобався Вам онлайн-банкінг для ФОП «ОК, Альфа!»?

Так, дуже зручний. Я ж часто буваю за кордоном, а тут є додаток на телефоні, тому можу користуватися онлайн-банкінгом у будь-якій точці Європи.

А яким видом діяльності Ви займаєтеся?

Транспортні послуги, перевезення та експедиція. Уже більше 10 років у цій справі. Постійно треба вчитися, розвиватися. Втім, як і в будь-якій іншій професії.

Сподівалися, що виграєте, коли відкривали рахунок?

Ні. Коли мені зателефонували з банку, я навіть не повірила. Тепер виграш планую вкласти у свій бізнес.

Чи зручно Вам користуватися бізнес-карткою Альфа-Банку?

Так, зручно. Хоча поки не встигла випробовувати її за кордоном. Але в Україні часто використовую, зокрема у сферах, які пов’язані з моїм бізнесом – наприклад, на заправках.

Переможницею акції «Альфа-Драйв» знову стала ужгородка!, фото-2

Директорка відділення «Ужгородське №2» Марина Бенца під час вручення виграшу зазначила: «Альфа-Банк Україна потужно розвивається, і на сьогодні є банком, який чи не найбільше підтримує саме малий і середній бізнес. Для цього ми впроваджуємо нові сервіси, адже живемо у світі тотальної діджиталізації. У нашому онлайн-банку «ОК, Альфа!» дистанційно через комп’ютер або смартфон можна сплатити податки, відправити звіт у податкову, завантажити шаблони документів, здійснити будь-які транзакції, зекономити на супровідних послугах і таке інше. Також розігруємо серед ФОПів гроші на розвиток їхньої справи. Фінальним призом ми обрали авто бізнес-класу. Маємо велику надію, що переможцем стане клієнт саме нашого відділення».

Якщо бажаємо спробувати і свою вдачу, тоді нотуйте. За умовами акції «Альфа-Драйв», за кожні 5 платежів із рахунку ФОП у клієнт-банку («ОК, Альфа!» або інший) та 5 POS-транзакцій бізнес-карткою (оплати в магазинах через термінали), незалежно від суми, клієнт отримує 1 квиток, який бере участь у розіграші. Щотижня банк визначає одного переможця грошової винагороди в розмірі 25 000 гривень серед усіх клієнтів, котрі мають щонайменше 1 квиток. Головний приз – автомобіль – розігруватиметься серед тих, хто має 3 і більше квитків. Акція триватиме до 30 листопада. Долучайтеся!

Марта ЗАГАТЯНСЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...