![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
19:11, 19 жовтня 2019 р.
Експерти визначили, що саме вибухнуло в руках у закарпатських дітей (ВІДЕО)
Журналістам Uzh Inform вдалось поспілкуватись з дітьми та розпитати правоохоронців, що ж все таки вибухнуло у руках дітей, які грались з небезпечним пристроєм.
Раніше Сайт міста Ужгород розповідав, 15 жовтня до лікарні з тілесними ушкодженнями було доставлено 3- дітей. Тоді на місце виїжджала слідчо-оперативна група, яка з'ясувала, що діти грались з невідомим пристроєм, який вибухнув у руках одного з них.
Як згодом прокоментували журналістам у Головному управлінні національної поліції Закарпаття, попередньо йдеться про електронний детонатор, який можуть використовувати фахівці вибухової справи для знешкодження вибухових пристроїв.
Правоохоронці додають, що наразі з'ясовується , яким чином цей пристрій міг опинитись на смітнику та в полі зору дітей.
Більше у сюжеті Uzh Inform:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
19:44, 24 липня
14:05, 14 липня
12:51, 21 липня
1
16:54, 18 липня
1
live comments feed...