Приватна медицина – кому варто довіряти своє здоров’я?

Приватна медицина – кому варто довіряти своє здоров’я?

Те, що в нашій країні з’явилася альтернатива державним поліклінікам та лікарням – є показником позитивних змін, та дозволяє пацієнтам обирати саме той медичний заклад і лікаря, який їм до вподоби.

Протягом останніх декількох років в Ужгороді відкрилося багато приватних медичних центрів. Питання полягає в тому, як правильно обрати медичний заклад. Існує декілька моментів, які потрібно брати до уваги, якщо Ви шукаєте приватну клініку.

По-перше, варто дізнатися скільки років клініка працює на території України і безпосередньо у вашому місті.

По-друге, перевірте сайт, перечитайте статті, зателефонуйте в клініку і задайте оператору всі питання, які Вас цікавлять, – персонал медичного закладу має відповісти максимально розгорнуто на всі ваші запитання.

В Україні «ОН Клінік» працює вже більше десяти років. За цей період тисячі пацієнтів змогли позбутися найрізноманітніших захворювань. «ОН Клінік Ужгород» було відкрито в червні 2015 року, в клініці працює 6 відділень: проктологія, урологія, гінекологія, дерматологія, трихологія та УЗ діагностика.

Чому пацієнти обирають саме «ОН Клінік» в Україні, та в Ужгороді зокрема?

Відповідь, насправді, очевидна – це ряд простих правил, які вже стали «золотими» для всієї мережі наших медичних центрів, а саме:

  • прийом проводиться виключно за записом ( за номером телефону або «он-лайн» на офіційній сторінці клініки), що дозволяє підібрати найбільш зручний час для відвідування клініки та уникнути черг;
  • цілодобова підтримка пацієнтів – гаряча лінія/0312/ 45 15 15;
  • анонімність та конфіденційність;
  • повне забезпечення кожного пацієнта всіма потрібними одноразовими медичними інструментами та засобами індивідуального використання;
  • огляд та лікування проводяться на рівні світових стандартів з використанням сучасного обладнання;
  • власні методики лікування розроблені спеціалістами мережі ОН Клінік;
  • комплексний підхід до лікування (огляд + аналізи + маніпуляції + медичні препарати + повторні візити);
  • гнучка система знижок;
  • можливість поетапної оплати.

Лікарі медичного центру «ОН Клінік Ужгород» не використовують шаблонів у лікуванні пацієнтів! Будь-яка методика лікування, незалежно від напрямку, підбирається індивідуально для кожного пацієнта, відповідно до стану здоров’я, та дозволяє провести лікування швидко та ефективно. Лікування проводиться після обов’язкового огляду, амбулаторно, в умовах клініки, в зручний для пацієнта час.

Адреса: м. Ужгород, пр. Свободи 43.

Тел.: (0312) 45 15 15; 0 800 30 11 77

На правах реклами

Он Клінік приватна медицина медичний центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
235 переглядів у травні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі