
11:51, 13 жовтня 2019 р.
Закарпатські правоохоронці відшукали зниклу 15-річну дівчину та повернули додому
Співробітники Рахівського відділення поліції повернули додому неповнолітню мешканку села Богдан. Життю та здоров’ю дівчини загрози нема.
Вчора, 12 жовтня, спільними оперативно-розшуковими заходами працівники Рахівського відділення поліції розшукали зниклу неповнолітню, мешканку села Богдан. Про зникнення 15-річної дівчини до поліції звернулася її мати.
Дівчину розшукали у її подруги- односельчанки. Як пояснила неповнолітня, після сварки з батьками вона пішла з дому, нікого не попередивши про це.
З дитиною та її батьками поліцейські провели бесіду про недопущення подібних випадків у майбутньому. Життю та здоров‘ю дівчини загрози нема.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
09:31, 26 лютого
live comments feed...