• Головна
  • Лабораторія за викликом: В Ужгороді відтепер можна здати аналіз крові, викликавши лабораторію додому (ФОТО)
18:17, 26 вересня 2019 р.

Лабораторія за викликом: В Ужгороді відтепер можна здати аналіз крові, викликавши лабораторію додому (ФОТО)

Із колективом професіоналів та найсучаснішим дослідницьким обладнанням світового рівня. В Ужгороді розпочала роботу новітня медична лабораторія ONELAB, котра поєднує в собі найкращі міжнародні практики у проведенні лабораторних аналізів та унікальні «родзинки» у сервісі, ще донедавна недоступному для Закарпаття.

Фахівці ONELAB проводять сотні видів найзатребуваніших лабораторних досліджень, котрі нині використовуються у медичній діагностиці. Однак, безперечно, найсучаснішою та однією з найбільш високотехнологічних є рідинна цитологія, котру проводять у ONELAB.

«Рідинна цитологія – це новітній високотехнологічний метод, котрий дозволяє діагностувати рак шийки матки на стадіях, коли у пацієнтки ще немає жодних клінічних проявів хвороби, під час звичайного планового огляду. Цей метод набагато чутливіший за звичайну цитологію завдяки тому, що самі зразки препарату є покращеними, що робить дослідження у декілька разів чутливішим», - пояснює Тиберій Островка, головний лікар та виконавчий директор лабораторії ONELAB.

За словами головного спеціаліста лабораторії, лікаря-вірусолога Наталії Потокій, точність результатів звичайної цитології, котру традиційно проводять при профілактичних оглядах жінок, сягає близько 30%. Тоді як при рідинній цитології цей показник перевищує 60%.

При цьому, у лабораторії ONELAB вперше на Закарпатті цей аналіз проводять на місці, без додаткових перевезень матеріалів у сусідні регіони країни.

«Взагалі рідинна цитологія не є методом новим. Він широко використовується і у нас в області, але ми - перша лабораторія, яка проводить дослідження тут, на місці в Ужгороді. Тоді як більшість місцевих лабораторій зразки доставляють у київські чи львівські центри», - пояснює Наталія Потокій.

За словами пані Наталі, завдяки цьому максимально скорочується ланка між забором матеріалу, самим пацієнтом, та лабораторією, котра проводить дослідження.

Таким чином мінімізуються негативні ризики, пов’язані з доставкою матеріалу, котрі можуть вплинути на точність результату. До того ж, у лабораторії ONELAB діє багаторівневий контроль якості та суворе дотримання усіх вимог технологічних процесів. Це у поєднанні із професіоналізмом команди фахівців гарантує максимально якісний та точний результат усіх досліджень. До речі, самі результати аналізів можна отримати буквально за кілька годин.

«Наша головна цінність – це наші люди. Тут зібралася команда фахівців, спеціалістів із фаховою освітою та величезним досвідом роботи, перевірених роками та, що важливо, критичними ситуаціями, котрі найкраще показують справжній рівень професіоналізму. Особливо у медицині. Саме тому і ми базуємо свою роботу на співпраці із медичними закладами та професійними лікарями, адже це – еталон міжнародної практики розвинутих країн, де не прийнято самостійно призначати собі аналізи, а потім ставити діагноз через Інтернет», - зазначає Тиберій Островка.

Окрім професіоналізму та стандартів якості лабораторія ONELAB вирізняється також кардинально новим рівнем клієнтоорієнтованості. Так, саме ONELAB вперше на Закарпатті пропонує пацієнтам послугу виїзду додому.

Так, якщо пацієнт із тих чи інших причин не має можливості здати призначений аналіз крові у медичному закладі, фахівці ONELAB за телефонним викликом прибувають додому до такого пацієнта та особисто відбирають кров для подальшого аналізу. При цьому, така послуга є абсолютно безкоштовною. Замовити подібний виклик можна за телефоном 0-800-400-940.

 Матеріал опубліковано на правах реклами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Ужгород #лабораторія #аналізи #one lab
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...