На кінець серпня на Закарпатті кількість вільних робочих місць становила 2,2 тис

 Кількість зареєстрованих безробітних на кінець серпня 2019р. становила 4,6 тис. осіб і зменшилася порівняно з липнем п.р. на 0,1%, а порівняно з серпнем 2018р. – на 10,5%.

Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до державної служби зайнятості, у серпні 2019р. порівняно з липнем п.р. збільшилася на 239 одиниць, або на 12,5%, і на кінець місяця становила 2,2 тис. Порівняно з серпнем 2018р. даний показник збільшився на 5,6%.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (23,3% від загальної кількості заявлених вакансій), професіоналів (18,1%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (16,1%), працівників сфери торгівлі та послуг (14,7%), а найменший – на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) (3,4%) та кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (0,6%).

У серпні 2019р. порівняно з липнем збільшення попиту на робочу силу відбулося серед професіоналів (на 246 вакансій), фахівців (на 91 вакансію), законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) (на 8 вакансій) та технічних службовців (на 2 вакансії).

Навантаження зареєстрованих безробітних на вільне робоче місце (вакантну посаду) залишилося на рівні липня 2019р. і на кінець серпня п.р. становило 2 особи.

Читайте також: Нестача кадрів: На Закарпатті пропонують роботу за 15-30 тис грн, але люди їдуть за кордон

Вакансії робота
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
56 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі