Телефоном по голові: В закарпатській школі жорстоко побили дівчинку (ФОТО)

Проблема Булінгу як ніколи , гостро постала у сучасному житті дітей та підлітків. В школах проводять семінари з протидії насиллю. Однак, досі у навчальних закладах трапляються випадки, які шокують своєю жорстокістю.

У школі в селі Вишково Хустського району трапився жахливий інцидент, про який повідомив місцевий активіст Роман Келемен.

Як розповідає Роман це нібито була суперечка між двома п’ятикласницями так пояснюють в школі , а потерпіла дівчинка пояснила , що інша дівчинка безпричинно схопила потерпілу дівчинку за руку і почала наносити багато ударів телефоном в тьмяну частину голови , що привело до серйозних травм голови дівчини.

Телефоном по голові: В закарпатській школі жорстоко побили дівчинку (ФОТО), фото-1

Після жахливого інциденту мама дівчинки почала шукати правди і справедливості звичайно у керівництва школи та відділу освіти району. Звісно, що дитина дуже налякана та боїться ходити в школу, але питання вирішити мирно так і не вдалося.

Керівництво школи лише відписалося, що знають про ситуацію, а батьки кривдниці відмовляються переводити дитину до іншого класу, чи навчального закладу і на цьому все….. Також рекомендують примиритися з кривдниками або перевести дитину в інший клас .-повідомив активіст.

Мама потерпілої дівчинки не погоджується на такі пропозиції та заявляє про те що це не вирішить проблему, адже дівчинка панічно боїться своєї однокласниці.

Телефоном по голові: В закарпатській школі жорстоко побили дівчинку (ФОТО), фото-2 Телефоном по голові: В закарпатській школі жорстоко побили дівчинку (ФОТО), фото-3

Як розповідає мама потерпілої дівчинки, кривдниця до цього часу перебувала на індивідуальній формі навчання по причині психологічних розладів, тому вона наполягає на обстежені дитини психологом та невропатологом.

Як стверджує Роман, натомість відділ освіти дав відповідь, що у них є довідка від 06.09.2019 року від педіатра і їм цього достатньо. Вони наполягають, що дитина здорова і може відвідувати школу. Однак як стверджує активіст ці довідки носять формальний характер і видаються формально. так як в цій ситуації є проблема в насиллі та агресії і таке саме обстеження не повинно носити формального характеру, а треба провести реальне обстеження дитини і реальні висновки та діагнози, адже надмірна агресія та жорстокість у поведінці є тому доказом.

Цей вияв булінгу стався ще 4 вересня. Однак досі про нього не було відомо широкому загалу. За словами активіста Романа Келемена, справа в тому, що класний керівник дівчат і батьки кривдниці – родичі.

Згідно закону, батьки кривдниці мають понести адміністративне покарання у вигляді штрафу, а керівництво школи несе покарання за неповідомлення у органи ювінальної поліцї про інцидент та приховування інформації", – підсумував закарпатський активіст.

Телефоном по голові: В закарпатській школі жорстоко побили дівчинку (ФОТО), фото-4 Телефоном по голові: В закарпатській школі жорстоко побили дівчинку (ФОТО), фото-5
булінг хуст побиття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
6053 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі