• Головна
  • В Ужгороді планують "виселити" ряд медзакладів із елітної нерухомості в центрі міста
15:00, 25 вересня 2019 р.

В Ужгороді планують "виселити" ряд медзакладів із елітної нерухомості в центрі міста

Депутати Закарпатської обласної ради 26 вересня у четвер розглянуть проект рішення Про затвердження завдання на проектування об’єкта «Реконструкція нежитлової будівлі літ. Б по вул. Грибоєдова, 20б в м. Ужгород під розміщення медичних закладів», яким, зокрема, пропонується перенести будівлі медичних закладів, що розташовані у центрі міста, на вулицю Грибоєдова.

Зокрема, на околицю міста, відому як "БАМ", планують перенести кілька закладів охорони здоров'я – Закарпатської обласної клінічної стоматологічної поліклініки (набережна Незалежності, 8), КЗ "Обласний госпіталь ветеранів війни" Закарпатської обласної ради (вул. Льва Толстого, 13) та Закарпатської обласної станції переливання крові (вул. Л. Толстого, 15).

Як вказується у пояснювальній записці до відповідного проекту рішення, опублікованого на офіційному сайті обласної ради, перераховані заклади "на сьогоднішній день користуються окремими будівлями в центрі міста Ужгорода загальна оціночна вартість яких становить близько 60 мільйонів гривень".

Натомість, новим місцем розташування цих медичних закладів має стати нині закинута споруда колишнього пологового будинку, розташована на території Ужгородської міської клінічної лікарні. 

Рік тому у вказану будівлю з центра Ужгорода, з будинку за адресою пл. Театральна, 6, уже переселили обласний Центр здоров'я. Цей заклад працював на попередньому місці понад пів століття. 

Аби полегшити процес приватизації, іншим проектом рішення облради передбачається змінити статус цілого ряду медзакладів з балансоутримувачів споруд, в яких вони розташовані, на їх орендарів – з наступною передачею, "без проведення конкурсу, в оренду строком на 10 (десять) років з орендною платою 1 (одна) гривня на рік".

Жодних логічних обгрунтувань "переселенню" медзакладів з центру міста на вулицю Грибоєдова не наводиться.

Більше того, цілком очевидно, що перенесення з центру на околицю міста наприклад обласної стації переливання крові може неабияк ускладнити роботу з донорами. І це при вже існуючій серйозній проблемі з отриманям крові для потреб пацієнтів.

Відповідно, неприкрита спроба вивільнення з метою наступної приватизації вказаних споруд викликала невдоволення відповідних медичних колективів, що може перерости в нову точку соціального напруження.

В Ужгороді планують "виселити" ряд медзакладів із елітної нерухомості в центрі міста, фото-1
В Ужгороді планують "виселити" ряд медзакладів із елітної нерухомості в центрі міста, фото-2

Приєднуйтесь у Телеграмі чи Viber. Сторінка в Instagram.

#нерухомість #медзаклади #скандал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...