• Головна
  • Ужгородський лікар Володимир Смоланка у Женеві переймав досвід найкращих нейрохірургів Європи (ФОТО)
10:20, 25 вересня 2019 р.

Ужгородський лікар Володимир Смоланка у Женеві переймав досвід найкращих нейрохірургів Європи (ФОТО)

У вересні швейцарському місті Женева тривав курс складних краніальних доступів (CranialHandsonStepII), одним із 10 учасників якого став український нейрохірург із ЗОКЦНН Володимир Смоланка(мол.).

Протягом 4 днів учасники на практиці навчалися виконувати складні мікрохірургічні та ендоскопічні доступи до патологій основи черепа.

Самі ж курси націлені на нейрохірургів, які працюють у високотехнологічних центрах, де є технічна можливість виконання складних хірургічних доступів та операцій при найскладніших патологіях головного мозку.

Як розповів Володимир Смоланка, досвід виявився для нього незабутнім:

«Протягом чотирьох днів ми мали можливість вчитися у найкращих нейрохірургів Європи. Вони передавали нам свій досвід із лікування патологій головного мозку найскладніших локалізацій. Приємно відзначити, що переважну більшість показаних підходів я мав можливість бачити ще до відвідування курсів, адже у нашій клініці нейрохірурги виконують весь спектр операцій при патологіях основи черепа. Деякі з доступів я навіть виконував самостійно в операційній. Але можливість відточування вже набутих навиків та навчання нових на практиці – це надзвичайно корисний досвід! Адже курси надають можливість не лише навчатися у провідних спеціалістів та переймати їхні техніки, але й більш детально ознайомитися з анатомією ділянок головного мозку та основи черепа».

Нагадаємо, що нейрохірурги ОКЦНН Володимир Смоланка (мол.) та Еммануель Окоро вже відвідували курс основ краніальної хірургії Basic Cranial Surgery Course, Cranial Hands-on Step I, на яких власним досвідом виконання краніальних доступів уже два роки поспіль ділиться ужгородський нейрохірург проф. Володимир Смоланка.

Ужгородський лікар Володимир Смоланка у Женеві переймав досвід найкращих нейрохірургів Європи (ФОТО), фото-1

Алла Марчук, Закарпатський обласний центр нейрохірургії та неврології

#Володимир Смоланка #Женева #мікрохірургічні операції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...