• Головна
  • Довідка замість бланка: на Закарпатті не виплачують лікарняні листи (ВІДЕО)
14:05, 24 вересня 2019 р.

Довідка замість бланка: на Закарпатті не виплачують лікарняні листи (ВІДЕО)

Лист про відсутність лікарняних бланків на Закарпатті направили до Міністерства Охорони здоров’я.

Про це сказала начальниця управління лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Ольга Чемет. За її словами, більше місяця в області не видають лікарняні листи через відсутність бланків.

Довідка, яку наразі видають замість лікарняного листа, оплачуватись не буде, каже начальниця відділу перевірки обґрунтованості видачі листів непрацездатності на Закарпатті Любов Патлякевич.

- Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є тільки листок непрацездатності. в області будуть забезпечені заклади охорони здоров’я бланками листків непрацездатності, і незалежно від того, коли вона буде видана, коли вона буде обміняна, цей листок непрацездатності, буде оплачений за рахунок фонду соціального страхування. в терміні 10 днів має відшкодувати. - повідомила Любов Патлякевич.

А через відсутність бланків на Закарпатті більше місяця не видають лікарняні листи.

- Відповідно до тих довідок, які є на руках у пацієнта, він зможе його обміняти в закладі охорони здоров’я, де вона була йому видана, через відповідну процедуру, що буде юридично обґрунтовано, що вона буде обміняна на повноцінний лікарняний лист. - зауважила Ольга Чемет.

За словами Ольги Чемет, після того як з’являться лікарняні листи, медпрацівники закладів телефонуватимуть пацієнтам, щоб зробити заміну довідки на лікарняний лист.

Подробиці в сюжеті UA:Закарпаття:

#лікарняні #виплата #затримки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...