• Головна
  • В Ужгороді зберуться жителі з навколишніх сіл - протестуватимуть проти об'єднання з обласним центром (ВІДЕО)
10:10, 24 вересня 2019 р.

В Ужгороді зберуться жителі з навколишніх сіл - протестуватимуть проти об'єднання з обласним центром (ВІДЕО)

23 вересня відбулось засідання погоджувальної ради, яка передує сесії Закарпатської обласної ради, на яку прийшли і активні мешканці навколишніх сіл Ужгорода. Громади проти об'єднання з Ужгородом, яке за неофіційною інформацією має відбутись на сесії. 

Про це повідомив депутат Ужгородської районної ради Роланд Цебер у мережі.

"У четвер обласна рада буде вирішувати долю наших сіл, які хочуть приєднати до Ужгорода. Запрошую всіх небайдужих жителів прийти на 09.30 на сесію ради на площу Народну і висловити свою позицію щодо спроб приєднати навколишні села до Ужгорода. Депутати облради мають почути наші заперечення проти таких дій.

Ми разом з активом сіл прийшли на засідання погоджувальної ради, щоб почути відповідь на пряме питання: які саме варіанти створення ОТГ виносять на сесію?" - повідомив Цебер.

Виявилось, що на сесію йдуть три варіанти:

  • Приєднання навколишніх сіл до Ужгорода
  • Приєднання до міста частини сіл
  • Створення з сіл окремої від міста об’єднаної громади.

Водночас депутат запропонував 26 вересня у четвер всім прийти на сесію обласної ради і озвучити свою позицію про те, що мешканці підтримують лише створення окремої об’єднаної громади без Ужгорода. Все інше – проти інтересів людей.

"Ще раз – запрошую всіх в четвер, на 9:30 годину на пл. Народну, 2 поверх – на сесію обласної ради. Вхід в обласну раду – вільний" - підсумував Роланд Цебер.

Наразі, тільки в Кінчеші та Коритняних у зборі підписів проти об'єднання з обласним центром, який ініціював депутат сільської ради Костянтин Калабіга, участь взяло понад 900 людей. Загалом, відомо, що проти об'єднання виступають тисячі мешканців навколишніх сіл. Зібрані підписи направили у Закарпатську ОДА та обласну раду.

#об'єднання Ужгород #навколишні села #ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...