• Головна
  • Закарпатка на Молодіжному кліматичному саміті ООН говорила про безпеку екоактивістів та забудову Свидовця
09:23, 23 вересня 2019 р.

Закарпатка на Молодіжному кліматичному саміті ООН говорила про безпеку екоактивістів та забудову Свидовця

Участь у Міжнародному кліматичному саміті ООН у Нью-Йорку необхідна для того, щоб активісти з різних куточків світу могли поділитися досвідом та розглянути питання безпеки, якому варто приділяти більше уваги.

Про це активістка руху “Фрі Свидовець” Іріс Дель Соль розповіла на одній з панельних дискусій Молодіжного кліматичного саміту у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, вона повідомила, що в області намагаються знищити гірський масив побудувавши там гірськолижний курорт.

Закарпатка на Молодіжному кліматичному саміті ООН говорила про безпеку екоактивістів та забудову Свидовця, фото-1

«Іноді бути в Україні активістом з захисту навколишнього середовища може бути небезпечно. Для мене участь (у Молодіжному кліматичному саміті ООН - ред.) - це також захист себе та інших людей, які працюють зі мною», - розповіла вона.

Активістка руху “Фрі Свидовець”, який бореться проти побудови на однойменному гірському масиві у Закарпатській області великого гірськолижного курорту, розповіла, що завдяки увазі ЗМІ та представництву свого руху на рівні штаб-квартири ООН почуватиметься у більшій безпеці після повернення додому.

Рух “Фрі Свидовець” існує три роки. Активісти борються проти планів побудови на гірському масиві Свидовець у Закарпатській області гірськолижного курорту, оскільки таке масштабне будівництво загрожує знелісненням, зокрема, ставить під загрозу букові праліси, може призвести до порушення екосистеми Свидовця, перешкоджанню міграції ведмедів тощо.

Закарпатка на Молодіжному кліматичному саміті ООН говорила про безпеку екоактивістів та забудову Свидовця, фото-2
#Міжнародний кліматичний саміт ООН #Свидовець #Іріс Дель Соль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...