• Головна
  • Роланд Цебер: Громада Ужгородщини проти приєднання до обласного центру (ВІДЕО)
14:50, 20 вересня 2019 р.

Роланд Цебер: Громада Ужгородщини проти приєднання до обласного центру (ВІДЕО)

Про це депутат Ужгородської районної ради повідомив на своїй сторінці.

"Кілька слів про спробу приєднати наші прилеглі села Ужгородського району до м. Ужгорода. Маю неофіційну інформацію, що у четвер на сесії Закарпатської обласної ради буде спроба приєднати села Минай, Холмок, Сторожницю, Тарнівці, Концово, Розівку, Оноківці, Кам’яницю, Невицьке, Коритняни, Кінчеш та Часлівці до Ужгорода.

Я депутат Ужгородської районної ради і зобов’язаний представляти та захищати інтереси громади. До мене за останній час звернулись десятки мешканців цих сіл, які занепокоєні таким приєднанням і проти цього.

Адже всі ми бачимо, який бардак твориться в Ужгороді останні роки. Нам не треба такого приєднання. Твердо переконаний, що будь-які зміни щодо устрою сіл району можливі винятково після консультацій з мешканцями цих сіл і лише з їхньої згоди" - зазначив Цебер.

За його словами, є перспективний план, який підписав голова ОДА Ігор Бондаренко. Цей план передбачає утворення окремої об’єднаної територіальної громади з сіл, без приєднання до Ужгорода. Саме цей план підтримують мешканці сіл.

"Сьогодні на засіданні районної ради одноголосно прийнято направити звернення до Президента, прем’єр-міністра, губернатора та голови обласної ради щодо неприпустимості приєднання навколишніх сіл до Ужгорода.

Як представник громади відкрито звертаюсь до депутатів обласної ради і закликаю не приймати ніяких рішень після таких кулуарних домовленостей і не йти проти волі людей, які вас обрали" - підсумував Роланд Цебер.

0312.ua

#приєднання #Ужгород #села #ужгородщина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...