• Головна
  • Майбутні закарпатські абітурієнти мають можливість стати студентом на кілька днів (ФОТО)
12:39, 20 вересня 2019 р.

Майбутні закарпатські абітурієнти мають можливість стати студентом на кілька днів (ФОТО)

Велика кількість школярів, навіть незадовго до того, як подати заявки до університету, не розуміють у якому напрямку вони хочуть рухатись, чи правильний університет вони обрали.

Проект Mini-Erasmus від Pelekh Agency допоможе вирішити цю проблему. Mini-Erasmus – генеральна репетиція університетського життя.

Проект Mini-Erasmus пропонує майбутнім абітурієнтам надзвичайну можливість спробувати себе в ролі студента університету та познайомитись зі студентським життям. Відвідуючи лекції, студенти отримають загальну інформацію проуніверситет та навчання, зустрінуться зі студентами, які поділяться з ними своїм досвідом. Протягом проекту учнів будуть супроводжувати студенти, які, власне, покажуть університет, аудиторії та інші приміщення.

Для учасників Mini-Erasmus будуть підготовлені спеціальні семінари та лекції не тільки про навчання в конкретному університеті, а життя за кордоном в цілому. Наприклад, про гуртожитки, фінансові витрати, про те, як знайти підробіток під час навчання, і як провести літо в США чи поїхати на навчання по обміну в країну мрії. Цією інформацією поділяться студенти, викладачі та запрошені гості. Життя університету не відбувається лише на території університету, тому для учасників організовуються супутні заходи, які надаватимуть партнерські організації. Студенти, таким чином, мають можливість краще познайомитися зі своїм майбутнім університетським містом та «підготуватися» до нього заздалегідь.

Майбутні закарпатські абітурієнти мають можливість стати студентом на кілька днів (ФОТО), фото-1

Проект MiniErasmus - це тижневий інформаційний проект, який дасть вам відповідь на запитання: «чи можу я уявити, що проведу наступні кілька років свого життя в цьому місці?»

Протягом одного тижня у вас є особлива можливість спробувати, як це бути студентом іноземного університету, відвідати цікаві лекції та семінари, познайомитись зі студентами та на власні очі побачити обране місто, та університет, в якому можливо ви проведете наступний період свого життя.

Завдяки насиченій програмі Mini-Erasmus відкриває для вас абсолютно новий світ, в якому ви дізнаєтесь про студентське життя за кордоном і можливості, які відкриються для вас. Ще до подачі заявки на навчання ви зможете побачити обраний університет на власні очі та впевнитись у правильності рішення. Інформація, яку ви отримаєте протягом цих днів, буде значною перевагою, яка, безумовно, допоможе вам досягти cвоєї мети в майбутньому.

Завдяки своїй популярності, понад 3600 учнів прийняли участь у проекті за чотири роки. У проекті представлені 32 партнерські факультети у Братиславі, Банська Бистриця, Кошице.

Основна перевага проекту - можливість залучити абітурієнта, який має змогу подивитися і ознайомитись із університетом та навчальним середовищем ще до подачі заявки та впевнитись у правильності свого рішення.

Найближчий проект Mini Erasmus для абітурієнтів з України буде реалізований 17.11.2019 – 21.11.2019 у таких містах як Братіслава, Банська Бистриця та Кошице. Попередня реєстрація за телефонами в м. Ужгород: 0934190652, 0992563928.

Адреси для консультації:

  • м. Ужгород, вул. Швабська 58м.
  • Мукачево, вул. Штефана 25, офіс 4
  • м. Свалява, вул. Духновича 10а

На правах реклами

#Mini-Erasmus #агенція Пелех #студент
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...