• Головна
  • Винахід закарпатця - папір з опалого листя - успішно пройшов тестування обладнанням (ФОТО)
10:46, 19 вересня 2019 р.

Винахід закарпатця - папір з опалого листя - успішно пройшов тестування обладнанням (ФОТО)

Про новину повідомив сам закарпатський винахідник на своїй сторінці у мережі.

“Є два найважливіших дні у твоєму житті: день, коли ти з’явився на світ, і день, коли ти зрозумів навіщо...Із сльозами радості, поспішаю Вам повідомити, що технологія виготовлення паперу із опалого листя RE-leaf, успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні по виготовленню паперу і зараз, гордо та впевнено можу сказати: «Так, вона працює в масштабних умовах…».

18 вересня разом із провідними спеціалістами у сфері целюлозно-паперової індустрії було проведено завершальні етапи пілотного тестування технології RE-leaf. Спеціалісти підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини.

"Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний. А ще ми зрозуміли, що ми не ідеальні, і що ми повинні здійснити ще низку робіт для удосокналення технології, але саме у цьому і полягає кайф, який я відчуваю - це робити щось глобальне, інноваційне і працююче" - поділився Валентин.

Валентин каже, що група спеціалістів працює і рухається далі, і невдовзі мова піде про першу лінію у світі по переробці опалого листя на паперову продукцію.

До слова, закарпатець став студентом Unit School of Business. Це дасть йому можливість навчитися бізнесу у його сучасній формі застосовуючи робочі кейси провідних бізнесменів та їх компаній у групових заняттях. Зараз, коли проєкт RE-leaf PAPER набирає обертів - це вкрай важливо для нього.

Нагадаємо, за свій винахід Валентин Фречка отримав золото на олімпіаді в США (ВІДЕО).

Винахід закарпатця - папір з опалого листя - успішно пройшов тестування обладнанням (ФОТО), фото-1
Винахід закарпатця - папір з опалого листя - успішно пройшов тестування обладнанням (ФОТО), фото-2
#Валентин Фречка #опале листя #папір #винахід
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...