08:49, 14 вересня 2019 р.
Ми зобов'язані повністю освоїти кошти, виділені державою для медицини Закарпаття - Бондаренко
13 вересня в ОДА відбулася робоча нарада щодо стану використання коштів державної субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.
Перед розглядом питання порядку денного до присутніх звернувся заступник командувача військ оперетивного командування «Захід» полковник Анатолій Шевченко з інформацією про готовність області до проведення зборів підрозділів територіальної оборони Закарпаття 19 – 28 вересня поточного року.
Йшлося про потребу додаткової допомоги місцевої влади військкоматам у залученні до участі у зборах резервістів, інформуванню громадян, виділення автотранспорту. Вказувалося, що такі масштабні збори будуть проведені в Україні вперше, але й до нині ще не всі райони виконали план із комплектації загонів. Голова облдержадміністрації наголосив, що проведення зборів територіальної оборони – державна справа, тож слід мобілізувати ресурси і надати військовим усю необхідну допомогу у їх проведенні.
Відтак перейшли до розгляду головного питання порядку денного.
– Місяць тому ми з вами зустрічалися та обговорювали дане питання, тому нині слід розглянути результати роботи в розрізі районів та обє’днаних територіальних громад, – звернувся до присутніх Ігор Бондаренко. – Загальна сума субвенції на Закарпатську область становить 363 млн. 612,9 тисяч гривень. Субвенцію було передбачено за напрямками: нове будівництво сільських амбулаторій, придбання автотранспорту для медичних працівників сільських амбулаторій, капітальний ремонт та реконструкція існуючих амбулаторій, придбання обладнання, у тому числі для телеметричного консультування.
Станом на сьогодні найгірша ситуація по будівництву склалася у Хустському (по двох об’єктах нуль використанння) та Іршавському районах (по чотирьох об’єктах нуль використання коштів). Найкраща ситуація – в Берегівському районі та Вільховецькій ОТГ, де використання коштів субвенції перевищує 73%. По придбанню автотранспорту не розпочато торги по 46-ти автомобілях в Берегівському, Мукачівському, Іршавському, Перечинському та Тячівському районах.
З використанням коштів на капітальний ремонт та реконструкцію амбулаторій найгірша ситуація в Хустському, Тячівському та Свалявському районах, оскільки станом на 11 вересня зведені кошториси надано лише частково, що не дозволяє облдержадміністрації подати документацію в Мінрегіон на погодження.
Щодо придбання обладнання, то всі райони подали орієнтовну потребу в кількості на закупівлю, тож дану інформацію буде проаналізовано та підготовлено матеріали на погодження до Мінрегіону.
Детальний аналіз ситуації з питання порядку денного наради зробила заступник голови робочої групи з питань ефективного використання коштів медичної субвенції Ганна Романко.
Під час обговорення кожен проблемний випадок було детально розглянуто і отримано пояснення представників місцевої влади. Відтак голова облдержадміністрації дав конкретні доручення для виправлення ситуації і наголосив, що ми зобов’язані повністю освоїти кошти, виділені державою для медицини Закарпаття.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Змінюємо правила гри: чому реформи ЄС важливі для України
Новини компаній
09:00
10:03
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:15, 9 грудня
20
01:11, 3 грудня
17
live comments feed...