• Головна
  • В Ужгороді відзначили найкращих спортсменів Закарпаття
14:01, 13 вересня 2019 р.

В Ужгороді відзначили найкращих спортсменів Закарпаття

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту.

З цієї нагоди сьогодні, 13 вересня, пройшли урочистості в атріумі будівлі облдержадміністрації та обласної ради.

Заслужених закарпатських спортсменів, фізкультурників та ветеранів спорту, тренерів та спортивних суддів, працівників фізкультурно-спортивних закладів і центрів, управлінь та відділів, викладачів з фізичного виховання та гостей урочистого зібрання привітав заступник голови облдержадміністрації Ярослав Галас.

– Від імені обласної державної адміністрації щиро вітаю вас зі святом, – звернувся до присутніх посадовець. – Дозволю собі один неформальний відступ. Мені якийсь час довелося працювати з однією досить відомою особою в Україні, яка мала специфічне ставлення до спорту. Якось обганяли дорогою велосипедистів і цей чоловік каже: «Спорт здоровим не потрібен, а хворим шкідливий». Так от, я категорично з цим не згоден. Сам щодня займаюся спортом, звісно, на любительському рівні.

А якщо серйозно, бути спортивним – нині модно, це в тренді. Щиро дякую за те, що ви своїм прикладом надихаєте інших, своїми досягненнями робите Закарпаття відомим не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Обласна влада цінує ваші заслуги і намагається допомогти не тільки добрим словом, а й конкретними справами: будівництвом нових спортивних майданчиків, обладнанням, платою за навчання. Ми намагаємося залучати серйозні кошти з інших джерел фінансування на реконструкцію старих, чи будівництво нових спортивних споруд. Прикладом може бути тячівська арена, відкрита три роки тому, реконструкція стадіону «Карпати» в Хусті, оновлення бігової доріжки на стадіоні «Авангард» в Ужгороді тощо. А ще ми робимо все можливе для того, аби не допустити скорочення об’єктів фізичної культури і спорту, фахівців.

Ще раз щиро вітаю вас зі святом і бажаю ветеранам міцного здоров’я, тримати себе й надалі в тонусі; тренерам – гарних вихованців, які прославлять Закарпаття і на всеукраїнському рівні, і на міжнародному.

Відтак найкращі фахівці і спортсмени від облдержадміністрації та обласної ради отримали відзнаки. Почесними грамотами обласної державної адміністрації були нагороджені тренер-викладач з легкої атлетики Рахівської районної дитячо-юнацької спортивної школи Василь Головчук, старший тренер-викладач з гандболу Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Карпати» Марина Калуцька, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяна Повханич. Подяку голови ОДА отримав тренер-викладач з легкої атлетики Обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів Олег Козоровський.

Чимало спортсменів було відзначено стипендіями обласної влади, спортивним інвентарем та формою, почесними званнями тощо. А Віталій Ерфан вручив cпортсменам і тренерам відзнаки від управління молоді і спорту облдержадміністрації.

#спорт #закарпаття #нагороди
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...