Розмитнення і тимчасове ввезення авто в Україну

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÑозмиÑÐ½ÐµÐ½Ð½Ñ Ð°Ð²Ñо

На сьогоднішній день, в Україні діє Закон, щодо зниження акцизних ставок на автомобілі б/у, які ввозяться із зарубіжних країн. Це дозволяє купити машину за вигідною ціною. З метою придбання автомобілів, багато хто зіткнувся з низкою проблем. Тому, краще скористатися послугами фахівців компанії «Одемара», яка знаходиться в Одесі і надає послуги по розмитненню і тимчасовому ввезенню автомобілів. Вартiсть розмитнення автоiз Грузii, США залежить від об'єма двигуна. Тимчасове ввезення автомобілів з Німеччини, Америки та інших країн має безліч нюансів. Фахівці компанії готові надати допомогу в будь-яких питаннях щодо оформлення пакету документів для розмитнення та транспортування автомобілів на вигідних для вас умовах.

Тарифи на автомобілі з бензиновим двигуном:

·об'єм 1-1,5 л - 0,063 євро;

·об'єм 1,5-2,2 л - 0,267 євро;

·об'єм 2,2 л -3 л - 0,276 євро;

·обсяг понад 3 л - 2,209 євро;

Для автомобілів з дизельним двигуном:

·об'єм до 1,5 л - 0,103 євро;

·об'єм 1,5-2,5 л - 0,327 євро;

·об'єм 2,5 л - 2,209 євро;

Чому обирають нас?

1.Транспортно - експедиторська компанія «ОДЕМАРА» надає широкий спектр транспортно-логістичних послуг, маючи великий досвід в сфері морської логістики та надання послуг в сфері обслуговування морського транспорту.

2.Компанія використовує нові методи сервісу для організації найкращого обслуговування, беручи до уваги тип товарів, а також вимоги до доставки від клієнтів. Надає послуги з морських перевезень, авіаперевезень, автоперевезень і митного оформлення з урахуванням співвідношення ціни і якості.

Компанія популярна тим, що пропонує неперевершене обслуговування за дуже конкурентними і доступними тарифами доставки. Пропонуємо надійні та професійні послуги з доставки автомобілів з різних напрямків по всьому світу. Наша мета - створити індивідуальні рішення для логістики і транспортування. Ми прагнемо надати унікальний досвід обслуговування клієнтів поряд з експедиторськими і митно-брокерськими послугами, які перевершують очікування наших клієнтів. Ми надаємо інформацію про рух вашого вантажу. Якщо у вас виникли питання, консультування та технічна допомога, вам гарантована. Скористайтеся перевагами вже сьогодні. Чекаємо ваших пропозицій, і готові до співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі