• Головна
  • Ужгородців запрошують в Сторожницю на фестиваль "Apple Fest" (ПРОГРАМА)
11:21, 10 вересня 2019 р.

Ужгородців запрошують в Сторожницю на фестиваль "Apple Fest" (ПРОГРАМА)

"Apple Fest" відбудеться на Ужгородщині вже цієї неділі, 15 вересня. Свято приурочене збору урожаю яблук, якими славиться Сторожниця.

Ведуча заходу - Леся Дубенко, гість фестивалю - Маріанна Сухолова.

У програмі:

Ансамбль мажореток Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, керівник Артем Калинич. Духовий оркестр Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський музичний коледж імені Д.Є. Задора» Закарпатської обласної ради, керівник заслужений артист України – Ференц Томич.

  • 15.20-16.00

«Дружба» (Раковецький, пісня)

Адріана Борисова, Ярослава Кобаль, Тетяна Короткова – студентки Мукачівського державного університету кафедри музичного мистецтва (естрадний спів), керівник Маріанна Сухолова.

  • 16.00
  • Заслужений аматорський ансамбль танцю України «Юність Закарпаття» обласного будинку культури профспілок, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька.
  • Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова.
  • Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова.
  • Танцювальний колектив «Сяйво» Середнянської загальноосвітньої школи I–III ступенів, керівник Світлана Ерделі-Сембер «Рок-н-рол»
  • Хореографічний колектив «Гармонія», керівник Алла Марошан
  • Заслужений аматорський ансамбль танцю України «Юність Закарпаття» обласного будинку культури профспілок, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька.
  • Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова.
  • Танцювальний колектив центру творчого розвитку дітей та дорослих «Зіраті – Зефірчик» м. Ужгород, керівник Тетяна Ардельянова.
  • Дитячий танцювальний колектив «Перлинка», керівник Ярина Конкіна.
  • Хореографічний колектив «Гармонія», керівник Алла Марошан
  • Зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Веселка» обласного будинку культури профспілок, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька.
  • 16.30
  • Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева.
  • Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева.
  • Дитячий танцювальний колектив «Перлинка», керівник Ярина Конкіна.
  • Танцювальний колектив «Лілея» Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, керівник Євгенія Балега.
  • Хореографічний гурток «Потічок» Ужгородського районного центру дитячої творчості, керівник – заслужений працівник культури України Людмила Петрецька.
  • Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева.
  • Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо.
  • Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо.
  • Танцювальний колектив «Ержебет» Ужгородської спеціалізованої загальноосвітньої школи I–III ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів, керівник Людмила Федьо.
  • Танцювальна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Дружба» Ужгородського районного будинку культури, балетмейстер-постановник Микола Мовнар
  • Танцювальний колектив «FLASH DANCE» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19, керівник Людмила Кряжева.
  • 17.30
  • Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо.
  • Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо
  • Танцювальна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Дружба» Ужгородського районного будинку культури, балетмейстер-постановник Микола Мовнар
  • Cофія Ваш солістка Професійної школи міста Ужгорода «Хабіба», керівник Наталія Варцаба.
  • Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. Цигане молодша
  • Танцювальний клуб «Родем» м. Ужгород, керівник Вікторія Іваницька.
  • Танцювальний колектив «Лідер Денс» Ужгородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 – ліцей «Лідер», керівник Наталія Фечо
  • Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. Народний основна
  • Професійна школа міста Ужгорода «Хабіба», керівник Наталія Варцаба.
  • Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. Восток молодша
  • Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. середня
  • 18.00
  • Танцювальний клуб «Родем» м. Ужгород, керівник Вікторія Іваницька.
  • Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. основна група
  • Олександра Гапоненко солістка Професійної школи міста Ужгорода «Хабіба», керівник Наталія Варцаба.
  • Зразковий аматорський хореографічний ансамбль «НАША ФАЙТА» будинку культури с.Сторожниця Ужгородського району керівник Мирослава Огразанська. середня група
  • 18.05

Солісти вокальної студії «Sole mio», керівник Тетяна Бабецька

  • 18.20

Нідія Шикули, співачка

  • 18.35

Народний аматорський вокальний ансамбль «Арніка» Тарновецької дитячої школи мистецтв Ужгородського району, керівник Софія Рябець.

  • 18.50

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Бетяри» будинку культури с.Сторожниця, керівник Софія Рябець.

  • 19.05

Народний художній колектив – ансамбль танцю «ТАНЦЮВАЛЬНА КОРПОРАЦІЯ ДРУЗІВ» Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» керівник Євгеній Брежинський, педагоги-хореографи Анжеліка Пожо-Пришляк та Наталія Височан

  • 19.20

Іванна Білак — солістка Ужгородського районного будинку культури.

  • 19.35

Народне аматорське інструментальне тріо «Рапсодія» Ужгородського районного будинку культури, керівник Леся Дубенко.

  • 20.05-20.25

Jacob Erock Moses

  • 20.25-21.35

Маріанна Сухолова, українська співачка.

#сторожниця #Apple Fest
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...