• Головна
  • Закарпатські "ведмеді" яскраво зіграли на турнірі у Чехії (ФОТО)
10:51, 10 вересня 2019 р.

Закарпатські "ведмеді" яскраво зіграли на турнірі у Чехії (ФОТО)

Збірна Закарпаття з хокею цими вихідними розпочала новий хокейний сезон яскравим виступом на Міжнародному турнірі в чеському місті Клаштерець-над-Огржим. Щоб позмагатися за головний трофей змагань там зібралося 12 команд з Чехії, Словаччини, України, Фінляндії та Росії.

Свій виступ збірна Закарпаття (представник України на турнірі) розпочала з неочікуваної перемоги над минулорічним чемпіоном цього турніру HC «Profi» з міста Кошіце (Словацька Республіка). Фінальний свисток зафіксував мінімальну перевагу 3:2 на користь наших бійців. Цього ж дня закарпатці переграли й чеську команду HC «Lysa» 5:4 та з першого місця (6 очків) вийшли з групи.

Втім наступного дня «закарпатський потяг» зупинили фіни. У боротьбі за вихід у фінал «ведмеді» з рахунком 6:1 поступилися HC «Popula», що також перемогла всіх у своїй групі, а у боротьбі за 3 місце з рахунком 5:3 програли чеській команді HC «Emotion».

У підсумку - 4 місце з-поміж 12 команд, перемогу святкували росіяни (HCTorpedo), HC «Popula» (Фінляндія) узяли срібло, а HC «Emotion» (Чехія) - бронзу.

«У турнірі такого рівня ми ще участі не брали, – розповідає капітан Закарпатських ведмедів Сергій Ковач. - Тут зібралися кращі аматорські колективи з підсиленими професійними гравцями складами. Усі вони регулярно тренуються та беруть участь у різних лігах та міжнародних турнірах, адже у цих країнах хокей – спорт номер 1. Попри те, що Закарпатські ведмеді наразі не мають льодової арени і останній раз виходили на лід ще взимку, нам вдалося показати достойний результат і створити власну невеличку сенсацію на цих змаганнях».