Медичний центр «ОН Клінік Ужгород» відкриває нові відділення!

«ОН Клінік» - це мережа спеціалізованих медичних центрів в Україні, перший медичний центр було відкрито у Харкові у 2007 році, а в 2017 році також було відкрито перший медичний центр за кордоном - в Братиславі.

За час своєї роботи наші заклади завоювали високу довіру у населення, про що свідчать вдячні відгуки та зростаюча кількість звернень.

Протягом чотирьох років роботи «ОН Клінік» в місті Ужгород, ми допомогли більше чотирьом тисячам пацієнтів, які зверталися до нас з проктологічними чи дерматологічними проблемами. Також за цей період ми отримали багато звернень від людей, що потребували діагностики та лікування по спеціалізаціях, які не були доступні у нашому медичному центрі. Тому, врахуваши побажання населення, ми відчиняємо дверінових відділень.

З 10 вересня, за адресою проспект Свободи 43

відкриваються відділення урології, гінекології та ультразвукової діагностики.

Урологія - напрямок медицини, який займається діагностикою та лікуванням хвороб органів сечової і статевої системи у чоловіків і жінок.

Гінекологія – напрямок медицини, завданням якого є постійно спостерігати жіночий організм і стежити за здоров'ям жіночих статевих органів.

УЗД – дослідження показує будову органів за допомогою ультразвукових хвиль. Цей метод діагностики дозволяє візуалізувати патології на ранніх стадіях розвитку.

Особливістю медичних центрів «ОН Клінік» є використання тільки безопераційних методів лікування, які відповідають європейським стандартам. В клініку звертаються з різними проблемами, в тому числі з делікатними, про які не прийнято говорити. Але для кожного, хто звернеться за допомогою, у лікарів «ОН Клінік Ужгород» є добре слово, а головне – є реальна можливість допомогти стати здоровим та щасливим. У пацієнтів, в свою чергу, є можливість оцінити якість сучасної медицини, лікування без болю та операцій в комфортних умовах.

Знання та досвід лікарівмедичного центру «ОН Клінік Ужгород» дають змогу під час першого візиту визначити подальшу тактику діагностики та лікування пацієнта. У разі необхідності, лікарі координують подальше обстеження у спеціалістів вузького профілю.

З першого дня роботи у клініці було задіяне сучасне діагностичне та терапевтичне обладнання провідних світових виробників і його база постійно оновлювалася. У досвідчених руках лікарів – це незамінні інструменти для постановки точного діагнозу і призначення необхідного лікування. Пацієнти цінують «ОН Клінік Ужгород» за якісну та точну діагностику, завжди доброзичливу атмосферу, можливість попереднього запису на прийом, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Команда «ОН Клінік Ужгород» дякує всім пацієнтам, які довірили нашим спеціалістам своє здоров’я! Ми раді за кожну людину, чиє життя стало легшим та яскравішим завдяки одужанню.

Бережіть себе, звертайтеся до лікаря вчасно та будьте здорові! Для отримання детальної інформації звертайтеся за номером 0 800 30 11 77, або (0312) 45 15 15.

На правах реклами

Он Клінік відділення медичний центр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
641 перегляд у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі