
14:00, 3 вересня 2019 р.
У словацькій Ублі біля кордону потрощили вікна на припаркованих авто на "єврономерах" (ВІДЕО)
Про це повідомив у мережі «Фейсбук» користувач Василь Куцір, який і став очевидцем інциденту.
Автомобілі, які припарковані у населеному пункті Убля із потрощеними вікнами, знайшли такими зранку сьогодні, 3 вересня. Чи це покинуті "євробляхи" невідомо.
Хоча є припущення, що це автівки закарпатців, які користуються авто у Словаччині, а тут їх залишають, перетинаючи пішки кордон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
10:04, 18 червня
10:43, 14 червня
84
08:55, 9 червня