• Головна
  • В Ужгороді офтальмолог з Києва проводитиме БЕЗШОВНІ операції з видалення катаракти (ОНОВЛЕНО)
16:35, 5 вересня 2019 р.

В Ужгороді офтальмолог з Києва проводитиме БЕЗШОВНІ операції з видалення катаракти (ОНОВЛЕНО)

Видання 0312 спростовує раніше подану інформацію про безкоштовне видалення катаракти у зв'язку із суттєвою одруківою. Просимо звернути увагу наших читачів, що буде проводитись БЕЗШОВНЕ ВИДАЛЕННЯ КАТАРАКТИ. Редакція просить вибачення за незручності.

В Ужгороді, в Закарпатському Центрі Мікрохірургії Ока,  6-7 вересня 2019 року консультуватиме та виконуватиме БЕЗШОВНЕ швидке якісне видалення катаракти лікар-офтальмолог вищої категорії, доктор медичних наук Жабоєдов Дмитро Геннадійович.

РУжгоÑÐ¾Ð´Ñ ÐºÐ¾Ð½ÑÑлÑÑÑваÑиме Ñа виконÑваÑиме безÑовне Ñвидке Ð²Ð¸Ð´Ð°Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ ÐºÐ°ÑаÑакÑи оÑÑалÑмолÐ...

РУжгоÑÐ¾Ð´Ñ ÐºÐ¾Ð½ÑÑлÑÑÑваÑиме Ñа виконÑваÑиме безÑовне Ñвидке Ð²Ð¸Ð´Ð°Ð»ÐµÐ½Ð½Ñ ÐºÐ°ÑаÑакÑи оÑÑалÑмолог виÑÐ¾Ñ ÐºÐ°ÑегоÑÑÑ Ð· ÐиÑва

Запрошуються пацієнти з катарактою будь-якої складності.

Під час оперативного втручання використовуються розхідні матеріали та штучні кришталики найвідоміших світових офтальмологічних компаній.

Також імплантуються найсучасніші мультифокальні штучні кришталики, що дозволяють обходитись після операції без окулярів.

Для запису на попередню консультацію або операцію необхідно зателефонувати в робочі дні з 9.00 до 16.00 за номерами телефонів:

  • ‎+38 (050) 694-03-03
  • ‎+38 (067) 694-03-03

Місцезнаходження Закарпатського Центру Мікрохірухірургії Ока: м. Ужгород, вул. Грибоєдова 23 (навпроти центрального входу в Ужгородську міську клінічну лікарню).

#ужгород #лікар #катаракта #лікування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...