• Головна
  • Нерентабельні: Чотири міські маршрути в Ужгороді залишаються без перевізників
14:39, 30 серпня 2019 р.

Нерентабельні: Чотири міські маршрути в Ужгороді залишаються без перевізників

Незатребувані і не рентабельні – чотири міські маршрути в обласному центрі не знайшли своїх перевізників, тому на них чекає оголошення нового конкурсу. Наразі перевезення на маршрутах зупинені.

«У нас було оголошено конкурс на сім маршрутів, однак претендентів виявилося лише четверо. Більше того, один із них перед самим проведенням конкурсу відмовився від участі у ньому. Наразі маємо переможців за трьома автобусними маршрутами – 18-й, 20-й і 156-й. Два з них – 18-й і 20-й – вже обслуговується комунальним транспортом. Рішенням конкурсного комітету, що сьогодні підтверджено рішенням виконкому, договори на комунальний транспорт будуть укладені терміном на п’ять років», – розповів у коментарі «Сайту міста Ужгород» начальник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради Петро Бобик.

На маршрути, на яких не знайшлося претендентів, знову очікує конкурсна процедура. Це маршрути №19, 26, 158 і 4. Перевезення на жодному з них наразі не здійснюються. На 4-му маршруті, як пояснив надавач послуг, через нерентабельність. 

Наразі підготовлено рішення виконавчого комітету Ужгородської міської ради щодо відкриття автобусного маршруту № 24, який охоплюватиме 35 автобусних зупинок і сполучить мікрорайони Дравці і БАМ.

Уже невдовзі ужгородські маршрути мають поповнитися новими транспортними засобами, які, зокрема, обслуговуватимуть і нові напрямки міських перевезень.

«До дня міста мають надійти перші три нові автобуси, а до кінця вересня – решта сім автобусів великої пасажиромісткості. Відповідно, на початку жовтня буде оголошено конкурс на 24-й маршрут», – додав Петро Бобик.

Сайт міста Ужгород 0312.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ужгород #громадський транспорт #маршрутки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...