• Головна
  • В Ужгороді підприємство два роки не може отримати в оренду ділянку - міська рада не включає питання на розгляд сесії (ВІДЕО)
20:35, 29 серпня 2019 р.

В Ужгороді підприємство два роки не може отримати в оренду ділянку - міська рада не включає питання на розгляд сесії (ВІДЕО)

Земельні сутички навколо ділянки у понад 9 сотин на вулиці Шандора Петефі, 17 в Ужгороді тривають вже майже 2 роки. Власники будівлі, що розміщена на цій території, намагаються взяти її в оренду – діють у правовому полі. Подали документи на розгляд земельної комісії міської ради, проте у порядок денний це питання вже вдруге так і не включили.

Ділянка землі площею понад 9 сотин на вулиці Шандора Петефі, 17 в Ужгороді стала точкою зіткнення інтересів: з одного боку – власники ТзОВ «Мисло», яке розташоване на цій території, мають всі права першочергової оренди і хочуть цим правом скористатися, з іншої – міська рада вже вдруге не включає це питання у порядок денний сесії попри рекомендацію депутатської комісії. Причини наразі невідомі, залишаються припущення.

Жодної норми чинного законодавства, згідно з якою було відмовлено у винесенні питання оренди цієї земельної ділянки на сесію міськради, у листуванні не вказано. Варто додати, це вже друга спроба у правовому полі орендувати наділ. Перша, у 2016 році, закінчилася невдало.

Аби з’ясувати причину відмови – звернулися в Ужгородську міську раду. Розставити всі крапки над «і» спробуємо у юридичному відділі.

Однак судовий спір, який ініціювала сама міська рада, не стосується оренди земельної ділянки, і, крім того, рішенням суду першої інстанції у задоволенні вимог міської ради було відмовлено. Представники ТзОВ «Мисло» вважають таку відмову перевищенням посадових повноважень усіх осіб, причетних до прийняття рішення, порушенням земельного кодексу та Конституції України. Крім того, втрачають від цього і ужгородці, адже міський бюджет недоотримав кошти від оренди цієї ділянки. Тож здаватися не збираються, готують інформаційний запит, аби з’ясувати точну причину та посилання на норму законодавства, а потім рухатимуться далі – відстоюватимуть своє першочергове право оренди у правовому полі.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Оренда #земельна ділянка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...