
17:14, 29 серпня 2019 р.
Зеленський запропонував Раді відтермінувати штрафи для власників "євроблях"
Зеленський вніс у Раду законопроект про відтермінування штрафів для власників «євроблях».
Пише zak-insider.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð²Ð»Ð°ÑникÑв «ÑвÑоблÑÑ»
Про це повідомляє журналіст Віталій Глагола у своєму телеграм каналі.
Президент визначив цей законопроект як невідкладний.
Як повідомляється на сайті українського парламенту, ініціатором законопроекту є президент України Володимир Зеленський. Законопроект зареєстровано 29 серпня під №1030
Читайте також: Закарпатські полісмени розповіли, чи почали штрафувати власників "євроблях"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:34, 11 червня
9
10:17, Вчора
10:04, 18 червня