• Головна
  • Володимир Зеленський нагородив мільярдера-вихідця із Закарпаття орденом Ярослава Мудрого
10:41, 28 серпня 2019 р.

Володимир Зеленський нагородив мільярдера-вихідця із Закарпаття орденом Ярослава Мудрого

Президент Володимир Зеленський нагородив уродженця Закарпаття, бізнесмена і промисловця, мільярдера, почесного генерального консула України в Угорщині Шандора Рота (Алекса Ровта) з нагоди Дня Незалежності України орденом Ярослава Мудрого 4-го ступеня.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð°Ð»ÐµÐºÑ ÑовÑ

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð°Ð»ÐµÐºÑ ÑовÑ

Як йдеться на сайті Президента, нагороду вручено «за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток міждержавного співробітництва, плідну громадську діяльність».

У 2016 Алекс Ровт вже був нагороджений орденом Ярослава Мудрого V ступеня — за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету Української держави, популяризацію її історичної спадщини і сучасних надбань та з нагоди 25-ї річниці незалежності України.

Щойно 1 липня 2019 року в угорському місті Сегед відбулося відкриття почесного Генерального консульства України. Посол України в Будапешті Любов Непоп тоді "вручила консульський патент почесному генеральному консулу Шандору Ровту".

Алекс Ровт – українсько-американський підприємець єврейського походження. Народився в місті Мукачеві в сім'ї службовця. У 1959 році пішов у перший клас середньої школи № 1, а з 1965 року навчався в середній школі № 5, яку закінчив на відмінно. Вступив до Львівського торгово-економічного інституту, який закінчив у 1973 році і переїхав до Угорщини на постійне місце проживання. З посади різнороба у магазині пройшов шлях до начальника головного управління збуту плодово-овочевої продукції Угорщини.

У 1985 році емігрував з Угорщини до США, де проживає і нині. Деякий час працював у фірмі «Мілмард», у ювелірній фірмі, потім відкрив власний ресторан. Нині він — президент компанії «IBE Trade Corp» у Нью-Йорку з виробництва й реалізації мінеральних добрив.

Мільярдер, один з найбагатших людей світу за рейтингом Forbes.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #Ровт #Зеленський #орден
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...