• Головна
  • Як вибрати електричний котел для квартири
Новини компаній
16:12, 27 серпня 2019 р.

Як вибрати електричний котел для квартири

Новини компаній

Електричні котли все частіше з’являються в звичайних квартирах в якості основного джерела теплової енергії. Конструкція таких котлів передбачає поєднання баків з трубчатими тенами, теплообмінників і блоків управління. Але коли мова йде про придбання електричного котла для власної квартири, багато власників починають губитися. Велика кількість додаткових функцій, різні типи і модифікації котлів провокують актуальне запитання – “Як його вибрати?”. Розглянемо основні аспекти і сторони, на які варто звернути увагу при виборі електрокотла.

Основні параметри підбору обладнання

Поспілкувавшись з фахівцями компанії Vencon, ми з’ясували 4 основні критерії успішного вибору електричних котлів:

·показник потужності;

·тип підключення;

·метод обігріву квартири;

·виробник.

Розглянемо всі ці аспекти більш детально.

Як вибрати електричний котел для квартири, фото-1

Потужність

Потужність – найголовніший показник, за яким варто підбирати електрокотел. Зараз існує багато формул і методик розрахунку потужності, але дійсно простою та зрозумілою є наступна – для обігріву 10 м. кв. квартири потужність електричного котла має бути 1 кВт. Далі власнику житлової площі необхідно провести розрахунок, спираючись на розмірні параметри власного житла. При підборі двоконтурного обладнання, розрахунок потужності за формою збільшується на чверть.

Тип підключення

Сучасні виробники пропонують різні моделі електрокотлів, проте це не означає, що будь-яку можна встановити саме в умовах вашої квартири. Експерти компанії Vencon (Венкон) зазначили, що невеликий за показником потужності котел можна з легкістю підключити до звичайної електричної мережі (до 12 кВт). Квартирна електромережа має напругу в 220 В. Котли, потужність роботи яких перевищує показник в 12 кВт, розраховані на підключення для потужнішої, трифазної мережі з напругою в 380 В. Тому для обігріву квартири варто обирати моделі, потужність роботи яких не перевищує 12 кВт, а в деяких випадках, коли електрична мережа будинку застаріла, краще віддати перевагу приладу з потужністю до 9 кВт.

Тип нагріву

У фірмі Венкон стосовно цього критерію вибору зазначили, що все залежить від потреб споживача. Електричні котли мають простий принцип роботи. В якості основного нагрівального елементу може використовуватись ТЕН або реостатний патрон (для одноконтурних моделей), або електроди для створення теплової енергії пару і нагрівання води (двоконтурні).

Особливостями одно контурних опалювальних приладів є:

·помірна вартість;

·можливість вибору настінного або підлогового котла з чавунними теплообмінниками.

Обираючи одноконтурну модель, варто бути готовим до того, що нагрівання води буде неможливим. В такому випадку доведеться придбати бойлер або інше обладнання, яке зможе виконувати дану функцію.

Виробник

В процесі вибору обладнання часто виникають проблеми з брендом котла. Вітчизняні моделі недорогі, в порівнянні з зарубіжними, і вони пристосовані до роботи в наших специфічних умовах. В зарубіжних моделях завжди присутні додаткові функції, що збільшують вартість на прилади. Якщо для вас принципова їх наявність, або брендовий виробник – обирайте зарубіжні моделі. При цьому варто не забувати про вищезгадані основи підбору обладнання.

Сподіваємося тепер ви знаєте на що в першу чергу звернути увагу при виборі електрокотла. Ознайомитися з великим асортиментом виробників електрокотлів можна в магазині Венкон (сайт vencon.ua). Саме тут експерти допоможуть підібрати потрібне обладнання для вашої квартири, опираюсь на потреби і робочі параметри котла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...