• Головна
  • Ще 13 дітей-сиріт зможуть отримати в Ужгороді власне житло
09:30, 21 серпня 2019 р.

Ще 13 дітей-сиріт зможуть отримати в Ужгороді власне житло

Наразі в Ужгороді на квартирному обліку перебувають 29 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Про це інформує Ужгородська міська рада.

В Ужгороді пройшло засідання комісії, яка вивчала потреби щодо спрямування у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Усіх, хто перебуває на квартирному обліку повідомили про можливість отримання житла за рахунок субвенції або призначення грошової компенсації, тим, хто вже звернувся, надали роз’яснення щодо їх прав на отримання житла або грошової компенсації, ознайомили з порядком та умовами отримання такого житла чи грошової компенсації.

На 19 серпня 2019 року до департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради надійшло 13 заяв від дітей/осіб на призначення грошової компенсації, однак на засідання комісії з`явилося лише восьмеро. Вислухавши їх, члени комісії вирішили сформувати список та включити в нього всіх присутніх заявників для призначення грошової компенсації на придбання житла за власним вибором за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік.

Інші п’ятеро кандидатів на отримання соціального житла або ж грошової компенсації за нього зможуть взяти участь у наступному засіданні комісії.

Нагадаємо, у 2018 році за кошти державної субвенції для дітей-сиріт та дітей із числа сиріт в Ужгороді придбали 8 квартир, у тому числі 3 квартири за співфінансування з міського бюджету. Також за цією ж програмою придбали будинок для дитячого будинку сімейного типу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#власне житло #діти-сироти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...