• Головна
  • Закарпаття – останнє в Україні за підсумками ЗНО
15:35, 19 серпня 2019 р.

Закарпаття – останнє в Україні за підсумками ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) опублікував детальні результати зовнішнього незалежного оцінювання ЗНО-2019. Всього в цьому році, згідно даних, тести здавали 353 813 чоловік. З них випускників українських шкіл – 53% (187 600). Решта – це студенти ПТУ та ВНЗ, випускники шкіл минулих років.

Пише PMG.UA

ÐайгÑÑÑе знаÑÑÑ ÑкÑаÑнÑÑкÑ, маÑемаÑÐ¸ÐºÑ Ñа ÑÑÑоÑÑÑ: ÐакаÑпаÑÑÑ â оÑÑÐ°Ð½Ð½Ñ Ð² УкÑаÑÐ½Ñ Ð·Ð° пÑдÑÑмками ÐÐÐ

ÐайгÑÑÑе знаÑÑÑ ÑкÑаÑнÑÑкÑ, маÑемаÑÐ¸ÐºÑ Ñа ÑÑÑоÑÑÑ: ÐакаÑпаÑÑÑ â оÑÑÐ°Ð½Ð½Ñ Ð² УкÑаÑÐ½Ñ Ð·Ð° пÑдÑÑмками ÐÐÐ

Для кожного з предметів є мінімальний бал, якого потрібно досягти, щоб отримати можливість вступати до університету. Він розраховується за шкалою від 0 до 80 (потім перераховується в 200-бальну шкалу). Для обов’язкового тесту з української мови поріг, в порівнянні з минулим роком, залишився незмінним – 23 бали. У цьому році 16% учнів набрали 23 бали і менше. Це на два відсотки гірше, ніж роком раніше (більше 3700 чоловік).

У регіональному розрізі найнижчі середні бали ЗНО з української – в західноукраїнських областях (у Закарпатській і Чернівецькій – 132 і 135 балів відповідно). Тут же школярі найгірше в Україні здають історію (бали аналогічні попереднім). А ось математику найгірше знають в Луганській, Миколаївській і знову ж таки Закарпатській областях: 137, 140 і 140 балів відповідно.

Читайте також: Коли рідна мова не українська: як на Закарпатті діти навчаються угорською, словацькою та румунською мовами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпаття #ЗНО #показник
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...