15:29, 16 серпня 2019 р.
В Ужгороді не можуть визначитись, хто повинен ремонтувати заїзд до гуртожитку УЖНУ (ВІДЕО)
Дорога до четвертого гуртожитку знаходиться в жахливому стані. Ірина Микулин мешкає тут вже три роки, і за цей час дівчина не памятає ані ямкового, ані капітального ремонту цієї ділянки шляху. Під’їхати сюди на автомобілі дуже складно, а от таксі подекуди взагалі відмовляються довозити пасажирів до самого входу. В такому стані є саме ділянка від головної дороги, і до будівлі, всього близько ста метрів.
«Тут в гуртожитку проживає більше півтори тисячі студентів. Як на мене це має бути таким сигналом для міської ради, що людей тут проживає більше, а тому, відповідно є більша потреба в цій дорозі. А також студенти – це наповнення місцевого бюджету. Тому що університет зараз є одним з найбільших платників податків в нашому місті. Тому ми вважаємо, що заслуговуємо на хорошу дорогу. Принаймні на кращу» - розповідає Ірина Микулин, студентка.
Студенти вирішили не сидіти, склавши руки, а звернулися до міського голови з проханням відремонтувати цей шматок шляху. Проте в міській раді запевняють латати тут дорогу не планують, більше того, не мають права.
«Заходами цільових програм на поточний рік не передбачено проведення капітального чи поточного ремонту зазначеної території. І в принципі ця ділянка перебуває в постійному користуванні навчального закладу. Згідно бюджетного кодексу фінансування робіт може проводитися тільки тих об’єктів які перебувають в комунальній власності.» - пояснив Максим БОРОВИКОВ, Головний спеціаліст відділу благоустрою Ужгородської міськради.
Керівництво ж самого навчального закладу, Ужгородського національного університету визнає, що більша частина дороги саме на їхньому балансі, проте це не стосується кількох метрів ближче до головної дороги, а саме там найбільші вибоїни.
«Виникає, навірно тому, що там немає ані трапів водовідвідних, ані лівньовок і вся вода збирається тут. І це не проблема університету, а навірно проблема міста. Ясна річ що ми зробимо це, але ми теж можемо робити тільки нашу частину" - каже Дмитро СОЙМА, Проректор із адміністративно- господарської роботи УжНУ.
Проте терміни, коли бодай частину шляху залатають – не називають. І поки міська рада та університет перекладають відповідальність один на одного, студенти і надалі змушені шукати шляхи об’їзду, бо поремонтувати сто метрів дороги нікому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
Оголошення
00:25, Сьогодні
14:48, 28 листопада
1
09:16, Сьогодні
01:11, 3 грудня
17
15:28, 4 грудня
live comments feed...